„Arvi kalakutai“ sustabdė produkcijos tiekimą didiesiems prekybos tinklams: spaudžia kreditoriai

Viena pagrindinių „Arvi“ grupės įmonių Marijampolės „Arvi kalakutai“ sustabdė produkcijos tiekimą didiesiems prekybos tinklams. „Verslo žinių“ teigimu, „Arvi kalakutai“ siekia restruktūrizavimo ir kreipėsi į Kauno apygardos teismą dėl leidimo rengti restruktūrizavimo planą.

Vienas didžiausių šalies prekybos tinklų „Maxima“ BNS patvirtino, kad „Arvi kalakutai“ jau kurį laiką netiekia produkcijos, tačiau teigia, kad sutartis su bendrove nėra nutraukta.

„Įmonei atsidūrus itin sudėtingoje finansinėje padėtyje ir jau kurį laiką sustabdžius produkcijos tiekimą į mūsų parduotuves, įvertinę situaciją, suprantame, jog baudų šiam tiekėjui skyrimas nėra prasmingas, todėl jų netaikysime. Bendradarbiavimo sutarties nesame nutraukę ir jei tiekėjas vėl galės tiekti produkciją į parduotuves, bendradarbiavimą tęsime“, – sakė  „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

66,67 proc. „Arvi ir ko“ akcijų priklauso Kučinskų šeimos bendrovei „Vyrja“.

„Matome, kad Vidmanto Kučinsko versle ir toliau bandoma įvairi taktika ir vykdomi veiksmai dėl turto perrašymo, siekiat išvengti įsipareigojimų kreditoriams vykdymo. Kaip buvo ne kartą skelbta, sandoriai, kuriais įmonės, tame tarpe „Arvi kalakutai“, buvo perleistos V. Kučinsko aplinkos žmonėms, buvo nuginčyti ir dabar vyksta apeliacinis procesas.

Nelaukdamas proceso baigties V. Kučinskas išbando įvairius kelius, kadangi kreditoriai siekia, kad visos „Arvi“ įmonės grįžtų į grupę, kurią valdo holdingas UAB „Vyrja“. Manome, kad šis „Arvi kalakutų“ produkcijos tiekimo stabdymas galimai yra dar vienas bandymas slėpti pinigų srautus.

Kreditoriai, sulaukę įsiteisėjusio teismo sprendimo dėl dalies neteisėto turto perleidimo nuginčijimo, tęs ir kitas bylas bei sieks išsiieškoti visas skolas iš V. Kučinsko. Vien „Alfa Bank“ siekia iš V. Kučinsko išieškoti daugiau nei 20 mln. eurų skolų, kurios yra priteistos Tarptautiniame Londono arbitraže“, – komentuoja advokatų kontoros „Sorainen“ partneris, advokatas Laurynas Lukošiūnas atsiųstame laiške. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų