Apklausa: Lietuva susiskaldžiusi dėl nepasiskiepijusių darbuotojų nušalinimo

Valdančiųjų svarstoma iniciatyva leisti nušalinti nuo darbo skiepytis atsisakančius kai kurių profesijų darbuotojus turi panašų rėmėjų ir priešininkų skaičių. Portalo 15min.lt užsakymu „Norstat LT“ atliktos apklausos metu tokioms priemonėms pritarė 44,6 proc.,  prieš buvo 48,1 proc. apklaustųjų.

19 proc. pasirinko atsakymą, kad visiškai pritartų, 25 proc. – labiau pritartų. Įstatymui labiau nepritartų 17 proc., o visiškai nepritartų – 32 proc. apklaustųjų. Tyrimas rodo, kad iniciatyvą labiau remia didesnes pajamas gaunantys žmonės: tarp gaunančių didesnes nei 750 eurų pajamas tokios iniciatyvos rėmėjų buvo 55 proc., tuo metu tarp gaunančių iki 750 eurų – tik 38 proc., rašo 15min.lt.

Premjerė Ingrida Šimonytės yra pareiškusi, kad sąmoningai, o ne dėl sveikatos problemų, apsisprendę nesiskiepyti žmonės galėtų būti nušalinti nuo darbo, jeigu jiems dirbti nuotoliniu būdu yra neįmanoma. Tokį siūlymą Vyriausybė ketina teikti Seimui.

BNS anksčiau kalbinti darbdaviai sakė, kad yra linkę palaikyti tokį valdžios siūlymą, tačiau pabrėžia, kad reikia ieškoti ir tokio sprendimo alternatyvų bei nuspręsti, kas bus daroma su nuo darbo nušalintais žmonėmis. 

Tuo metu Profesinių sąjungų konfederacija ne kartą kritikavo planus leisti nušalinti darbuotoją nuo pareigų, jei jis atsisako skiepytis ne dėl medicininių priežasčių ir negali dirbti nuotoliniu būdu.


Rašyti komentarą...
G
GAL
2021-09-13 10:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAI ISKARTO VISUS ISVYKIT IS LIETUVOS IR BAIGTA, PRIIMKIT VISUS NELEGALUS IR JIE JUMS DIRBS IR MOKESCIUS MOKES, O JUS EIKIT I BARMENUS, KASININKUS, GAISRININKUS IR T.T IR SEKMINGAI ''AUGINKITE'' LIETUVĄ.
Atsakyti
0

D
Dan.Ema
2021-09-13 11:49:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O,kada buvo apklausa
Atsakyti
0

T
Tani
2021-09-13 13:00:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos Vyriausybe, uzliuliuota Klauso Schwabo & Co. (Pasaulio ekonomikos forumo steigejas ir jo lakajai) dudeliu, pardave savo siela velniui ir jau uzsitarnavo nebloga vieta pragare.
Ne veltui 2017 metais Kauno Technologijos Universitetas suteike K.Schwabui garbes daktaro varda. Gi kazkam reikes robotus gaminti, kai neskiepyti darbuotojai bus sedinami I konclagerius. Tai pat ir visokias programeles gaminti, kurios zmones persekioja, kad galetu valdzia juos geriau kontroliuot ir manipuliuot. Grietu laiku matyt ir oro be programeles Lietuvoj nebeikvepsi...
Ponia Šimonyte, Jus brangioji, uzmirsot, kad Dievas sukure zmogu o ne robotai. Kam Jus pardavet savo siela? Pas Jus nebeizvelgiu nieko zmogisko!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų