„All Media Baltics“ pasirinko „redGalaxy“ technologiją savo naujos kartos vaizdo transliacijų internetu platformai

Didžiausia žiniasklaidos grupė Baltijos šalyse „All Media Baltics“ ir „Atende Software“, sutarė dėl daugiašalio bendradarbiavimo kuriant ir plėtojant naujos kartos vaizdo transliacijų internetu platformos paslaugų teikimą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Pažangi skaitmeninė platforma siūlys plačiausią vietinio ir tarptautinio sporto bei pramogų vaizdo turinio pasirinkimą Baltijos šalyse. Žiūrovai galės rinktis tiesiogiai transliuojamus TV kanalus, žinias, svarbiausias sporto varžybas, naujausius filmus ir serialus bei gauti išskirtinę prieigą prie „All Media Baltics“ (toliau AMB) grupės sukurtų laidų ir kito vaizdo turinio. Platformos turinį galima bus žiūrėti per išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, TV ekranuose su specialiais „Android“ priedėliais bei išmaniuosiuose televizoriuose.

„„Atende Software“ pateiks gerai žinomą ir jau patikrintą OTT (angl. „Over the top“) sprendimą bei dėka savo įspūdingos patirties, sėkmingai įgyvendins ir pristatys jį mūsų rinkai. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su šia kompanija ir tikimės suteikti mūsų žiūrovams naują pasaulinio lygio pramogų patirtį.” - sako Jan Wykrytowicz, AMB grupės Pay TV Baltics generalinis direktorius.

REKLAMA

„Esame pagerbti, kad AMB pasirinko mūsų pasiūlytą sprendimą tarptautinio konkurso pabaigoje. Baltijos šalys yra Europos lyderės skaitmenizacijos srityje, ir tai, kad mūsų sprendimai ir paslaugos gali būti pritaikytos 3 naujoms rinkoms, yra labai svarbus žingsnis mums. „redGalaxy“ technologija leis „All Media Baltics“ teikti naujos kartos televizijos paslaugas visose galutiniams vartotojams pritaikytose aplinkose. Daugialypio palaikymo dėka paslauga galės būti lengvai diegiama keliems prekių ženklams“,- teigia „Atende Software“ multimedijos direktorius Przemysław Frasunek.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų