Aitvarai turto Tarybos nariams nenešė

Šią savaitę „Valstybės žinių“ priede paskelbus valstybės tarnautojų, politikų ir kitų asmenų turto ir pajamų deklaracijas, paaiškėjo, kad Šiaulių mieste ir regione politikams sunkiai sekėsi kaupti turtus, nors milijonierių tebesama. Didžiausi turtuoliai – politikais tapę verslininkai, rašo savaitraštis „Šiauliai plius“.

Skursta ir milijonieriai

Ne vieno Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos nario turtas, skaičiuojant kartu su santaupomis, viršija milijoną litų. Kiti miesto politikai prieš kolegas atrodo skurdžiau ir turtais pasigirti negali. Ypač sukauptomis piniginėmis lėšomis.

Daugiausiai turto deklaravęs Tarybos narys – Aidas Gedvilas. Politiko nekilnojamasis turtas įvertintas daugiau nei 1,7 mln. Lt. Taip pat jis turi žemės sklypų, kurių vertė – daugiau nei 2 mln. Lt, ir akcijų už daugiau nei pusę milijono. A. Gedvilas deklaravo turintis 600 tūkst. piniginių lėšų. Per metus jo turtai stipriai „susitraukė“, nes praėjusių metų deklaracijoje Tarybos nario nekilnojamasis turtas siekė 4,5 mln. Lt.

REKLAMA

Antroje vietoje – nekilnojamojo turto už beveik 1,2 mln. Lt turintis Vincas Laurutis.

Tarybos nario Artūro Visocko nekilnojamojo turto registre registruotinų patalpų, inžinerinių ir kitų statinių vertė siekia 24 tūkst. Lt., žemės sklypų – vos daugiau kaip 1 tūkst. Lt., automobilis įkainotas 14 tūkst. Lt Kredito įstaigose ir ne jose turimų piniginių lėšų suma siekia beveik 195 tūkst. Lt. Paskolintų ir nesusigrąžintų lėšų suma – 497 tūkst. Lt.

Santaupų nekaupia

Ne vienas Šiaulių miesto Tarybos narys vis dar nėra linkęs kaupti turtą. Tarkim, Artūras Kulikauskas kaip ir per praėjusiais, taip ir šiais metais neužgyveno jokio turto. Prieš metus analogišką deklaraciją buvo pateikęs ir jaunasis politikas Lukas Žakaris. Šiais metais jis deklaravo turintis žemės sklypų už 50 tūkst. Lt.

Abu turtingiausius šiauliečius politikus pralenkia Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narys, viešai ūkininku prisistatantis Gintaras Žilėnas, kuris deklaravo turintis nekilnojamojo turto už 6,2 mln. Lt, žemės sklypų už 1,3 mln. Lt, o transporto priemonių už 212 tūkst. Lt, meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių už 7,3 mln. Lt. Politikas yra paskolinęs daugiau nei 2 mln. Lt.

Turtingiausias iš apskrities vadovų – Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas. Jis deklaravo turintis nekilnojamojo turto už 236 tūkst. Lt. Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas deklaravo nekilnojamąjį turtą už daugiau nei 98 tūkst. Lt, Radviliškio mero Dariaus Brazio nekilnojamas turtas įvertintas 80 tūkst. Lt, Kelmės mero Vaclovo Andrulio – 54 tūkst. Lt, Joniškio mero Gedimino Čepulio – 98 tūkst. Lt, Akmenės mero Vitalijaus Mitrofanovo – 133 tūkst. Lt, Pakruojo merės Astos Jasiūnienės – 17 tūkst. Lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų