„Lidl“ pranešė didinantys atlyginimus

Nuo kovo „Lidl Lietuva“ padidins atlyginimus parduotuvių ir Kauno rajone įsikūrusio logistikos centro darbuotojams. Augančių atlyginimų naudą pajus daugiau negu 1400 darbuotojų. Iš viso „Lidl Lietuva“ šiuo metu yra sukūrusi daugiau kaip 1700 darbo vietų.

„Lidl“ parduotuvės (nuotr. Organizatorių)
17

Pranešama, kad „Lidl“ parduotuvių darbuotojams atlyginimai padidės 5-7 procentais. Logistikos centro darbuotojų atlyginimai taip pat kils maždaug 7 procentais. Pavyzdžiui, lojalus, viename iš didžiųjų miestų dirbantis parduotuvės darbuotojas per valandą uždirbs 4,4 euro neatskaičius mokesčių. Tai yra beveik dvigubai daugiau už oficialų minimalų valandinį atlygį (bruto). Logistikos centre paprasto lojalaus darbuotojo atlyginimas nuo šiol sieks 5,2 euro neatskaičius mokesčių.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lidl“ parduotuvės

„Atlyginimas yra itin svarbi darbuotojo naudų paketo dalis. Suprasdami tai siekiame, kad „Lidl“ siūlomi atlyginimai būtų vieni konkurencingiausių rinkoje. Norime sukurti dar geresnes sąlygas savo darbuotojams, didinti jų motyvaciją ir lojalumą, – sako „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine. – Be to, nuolat investuojame ir į darbuotojų kompetencijas, kvalifikacijos kėlimą, atitinkamai atsilygindami už gerus rezultatus ir lojalumą organizacijai.“

REKLAMA

Pernai „Lidl Lietuva“ inicijavo originalų darbuotojų ugdymo projektą „Parduotuvės vadovų iššūkis“. Kelis mėnesius vykusio projekto dalyviai tobulino kvalifikaciją, atliko įvairias lyderystės, motyvavimo ir komunikacijos užduotis. Net 23 sėkmingai iššūkį įveikę „Lidl“ parduotuvių vadovai sulaukė staigmenos – jiems skirti nauji tarnybiniai „Audi“ automobiliai. Šiemet „Vadovų iššūkio“ programą planuojama dar labiau praplėsti.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lidl“ parduotuvių vadovams – lyderystės mokymai ir naujos „Audi“

Šiuo metu „Lidl“ Lietuvoje valdo 35 parduotuves, įsikūrusias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje bei Plungėje, ir aktyviai tęsia plėtrą.


Rašyti komentarą...
A
Alinai
2018-03-09 14:55:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikriausiai LIDLe šitokia beprotiška darbuotojų kaita dėl to, kad labai geros sąlygos?
Atsakyti
-1

d
dzokeris
2018-03-09 12:31:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik neplaukit cia smegenu.. dar niekas nepakele nieko o jau apsiskelbe ant visos lietuvos pakels keliais centais.. prastos darbo salygos lidl pasidomekit geriau kiek ten uzdirba zmones ir kiek valandu dirba...
Atsakyti
-5

N
Nedirbčiau
2018-03-09 21:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palyginus, ką ir kiek jie ten dirba toks melas yra tik žmogaus žeminimas. Ne tik kasoj dirbt bet ir logistikos darbus, iškrovimus anksti ryte, kepimą, grindų valymą ir tuoletų plovimą (taip) turi atlikti vienas ir tas pats žmogus kada to prireiks. Prieš metus laiko man už tai siūlė minimumą!! Taip, tai tas pats LIDL, geriausias 2016 metų darbdavys. Ne veltui 2017 ne be.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų