Lapkričio 7 dieną duris Vilniuje atveriantis laisvalaikio ir prekybos centras „Panorama“ pasiūlys daugiau nei 170 prekybos ir paslaugų vietų, iš kurių daugiau nei dvidešimt Lietuvoje bus pristatytos pirmąsyk.

Žvėryne, greta judrių miesto gatvių įsikūręs vienas didžiausių sostinės prekybos centrų išsiskirs ne tik didžiausia Baltijos šalyse požemine automobilių stovėjimo aikštele, bet ir unikaliais architektūros bei įrengimo sprendimais.

„Lankytojams siekiame sukurti gyvenimo miesto ritmu pojūtį, kurį užtikrins naujausias mados tendencijas atspindinčios drabužių kolekcijos, naujų restoranų bei įdomių laisvalaikio pramogų pasiūla“, - pasakoja „Panoramos“ direktorius Raimondas Bureika. Anot jo, itin svarbu tai, kad apsilankiusiems „Panoramoje“ bus itin patogu pakliūti į reikiamą vietą: tam tikslui pasirūpinta patogiu prekių bei pramogų išdėstymui, be to, įrengti net 6  liftai ir 26 eskalatoriai.

Automobiliais į „Panoramą“ atvykstantiems lankytojams daugiau kaip 1500 vietų dviejų aukštų požeminėje stovėjimo aikštelėje rasti laisvas vietas joje padės moderni srautų valdymo sistema. Patekti į „Panoramą“ iš aikštelės bus galima liftais ir eskalatoriais. Atskiras liftas skirtas patekti iš automobilių aikštelės tiesiai į  trečiajame aukšte įsikūrusius restoranus.

REKLAMA

Lankytojų patogumui, prekybos centro aukštų pavadinimai atitinka juose pristatomas parduotuves ir laisvalaikio galimybes. Be jau visiems gerai pažįstamų parduotuvių ir prekių ženklų „Panorama“ pasiūlys ir naujovių. Pirmajame aukšte pristatomos  parduotuvės šeimai ir namams – prekes vaikams siūlys Lietuvoje pirmąsyk atidaromos „Mothercare“, „Bambizzi“ ir „Chicco“ parduotuvės. Šalia įsikūrė prekybos centras „Hyper Rimi“ ir didžiausia Baltijos šalyse parfumerijos bei kosmetikos prekių parduotuvė „Douglas“, kurios plotas siekia 600 kvadratinių metrų. Ramaus poilsio mėgėjų lauks „Pegaso“ knygynas, pakviesiantis perversti knygos puslapius mėgaujantis „Coffee Inn“ kavos puodeliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų