Užimtumo tarnybos ataskaita: šiemet miškų urėdija ir „Telia“ atleidžia apie 250 žmonių

Užimtumo tarnybos ataskaita: valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (VMU) ir veiklą efektyvinanti telekomunikacijų bendrovė „Telia“ atleidžia apie 250 darbuotojų.

Darbas (nuotr. 123rf.com)

Užimtumo tarnyba pranešė, kad VMU balandžio mėnesį apie atleidimus įspėjo 114 darbuotojų, „Telia Lietuva“ – 105, o jos antrinė klientų aptarnavimo įmonė „Telia Customer Service LT“ – dar 32.

Telia Lietuva“ apie sprendimą atleisti beveik 300 darbuotojų paskelbė balandį. Daliai atleistųjų įmonė žadėjo pasiūlyti darbą Vilniaus paslaugų centre, kuriame planuojama darbo vietų skaičių padidinti nuo 300 iki 500.

Pasak „Telia Lietuvos“ atstovo Audriaus Stasiulaičio, paslaugų centre jau yra įsidarbinę 8 atleisti darbuotojai, planuojama, kad šis skaičius augs.

„Jie pereis pagal kompetencijas – arba pereina, arba nepereina, labiau savarankiškai“, – BNS sakė A. Stasiulaitis.

„Sodros“ duomenimis, VMU šiuo metu dirba 3528 darbuotojai. Pernai reorganizuota urėdija atleido 157 žmones, nesutikusius toliau dirbti įmonėje.

Balandį Užimtumo tarnyba gavo 4 pranešimus apie grupės darbuotojų atleidimus – be VMU ir „Telia Lietuvos“, 19 darbuotojų įspėjo maisto gamybos įmonė „Vilniaus konservai“.

Per keturis šių metų mėnesius tarnyba gavo 17 pranešimų apie numatomą 1073 darbuotojų atleidimą. Daugiausiai – 752 – šiemet įspėjo paslaugų įmonės. Taip pat įspėti 185 pramonės ir 22 statybos įmonių darbuotojai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų