Žymaus politiko kabinete vietoj korupcijos įrodymų – vibratorių arsenalas

Votkinske (Rusija) pribrendo skandalas. Žinomo vietos politiko, „Edinaja Rossija“ partijos nario, šalies Dūmos nario, Socialinių ir jaunimo užimtumo klausimų komisijos pirmininko, Kultūros namų direktoriaus kabinete atliekant kratą, įtariant korupcija, pareigūnai rado visą arsenalą daiktų, kurių ten išvysti nesitikėjo – falo imitatorių kolekciją, didžiulį kiekį prezervatyvų, gelio, žurnalų ir kitų seksualinio pobūdžio daiktų.

Nuostabą kelia tai, kad visus šiuos daiktus vyras laikė ne kur kitur, o savo Kultūros namų „Jubileinyj“ kabinete, praneša newsru.com.

Teisėsaugininkai žurnalistams patvirtino, kad šie kadrai – tikrai iš kratos aukštas pareigas einančio politiko kabinete. Pikantiškų įrankių savininkas taip pat patenka į kadrą. Tai tas kuprotas stambus vyriškis, nervingai trypčiojantis kabineto gale – Vladimiras Jevgenejevičius Okladovikovas.

Gegužės 4-ąją skandalų sūkuryje netikėtai atsidūręs garbus politikas atsistatydino iš „Jedinaja Rossija“ partijos pirmininko pareigų, motyvuodamas tuo, kad nori susikaupti „kitiems darbams“.

REKLAMA

Politikas ne tik užsiėmė daug jėgų reikalavusia rajono politine veikla, tačiau, ant tyrėjų, protegavo kelias įmones. V. Okladovikovas priėmė į valstybinę bendrovę 10 žmonių, sutikdamas mokėti jiems atlyginimus iš Kultūros namų „Jubileinyj“ biudžeto. Šie asmenys niekada nepasirodė savo darbovietėje dėl paprastos priežasties – dirbo privačioje V. Okladovikovo įmonėje. Tiesa, ten su jais apskritai nebuvo sudarytos darbo sutartys.

Žiniasklaidos skaičiavimais, vien šia nusikalstama veikla nuo 2007 metų iš valstybės biudžeto buvo pavogta 6 mln. rublių.


Rašyti komentarą...
r
rrr
2013-05-17 16:28:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks skirtumas ka cia nusikaltimas?nerado irodimu tai taip galvoja sugniuzdit,o as galvoju is kur pas mus tokie bajeriai,cia juk kgb mokytojai.
Atsakyti
-1

O
O pas mus
2013-05-18 11:05:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiems EU padidintas algas ismoka ir draudzia tikrinti ar nera korumpuoti.
Atsakyti
0

r
ramas
2013-05-24 11:12:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
oi koks isdykelis jis :DD bet kai pagalvojus cia joks nusikaltimas niekas nedraudzia laikyti tokiu dalyku
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų