REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Palestiniečių paauglys, kurio pagrobimas ir nužudymas išprovokavo audringų protestų bangą, buvo sudegintas gyvas, rodo pirminiai palaikų tyrimo rezultatai, susirėmimams dėl to incidento šeštadienį išplitus iš Rytų Jeruzalės į Izraelio arabų miestus.

REKLAMA
REKLAMA

16-metis Mohammedas Abu Khderas (Mohamedas Abu Chderas) trečiadienį paryčiais buvo pagrobtas Izraelio aneksuotos Rytų Jeruzalės Šhuafato rajone, o po kelių valandų jo apdegęs lavonas buvo rastas viename miškelyje vakarų Jeruzalėje.

REKLAMA

Palestiniečiai teigia, kad berniukas buvo nužudytas žydų ekstremistų, keršijančių už trijų žydų paauglių pagrobimą ir nužudymą praėjusį mėnesį Izraelio okupuotame Vakarų Krante.

Palestiniečių naujienų agentūra „Maan“ citavo generalinį prokurorą Mohammedą Aluweiwi (Mohamedą Aluveivį), kuris sakė, jog preliminarūs palaikų tyrimo rezultatai rodo, kad paauglio plaučiuose buvo dūmų, vadinasi, jis tebebuvo gyvas, kai buvo deginamas.

REKLAMA
REKLAMA

M.Abu Khderui taip pat buvo sužalota galva, tačiau ši žaizda nebuvo jo mirties priežastis, pridūrė prokuroras.

Izraelio policija šeštadienį sakė kol kas negalinti patvirtinti M.Abu Khdero nužudymo motyvų.

Pasak atstovės spaudai, policija tiria „visas galimybes“, taip pat įsakyta neviešinti tyrimo detalių.

Šio paauglio laidotuves penktadienį, dalyvaujant tūkstančiams gedėtojų, lydėjo susirėmimai Izraelio aneksuotoje arabiškoje Jeruzalės rytinėje dalyje, kur jau trečią dieną nuo nuo palaikų aptikimo be pertraukos nesiliauja smurtas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Neramumai išplito į arabų miestus – Taibę šiaurės rytinėje Izraelio dalyje, ir Džaldžuliją bei Kalansuvą šalies centre, buvo padegtas vienas automobilis, prieš tai iš jo buvo ištrauktas jo savininkas žydas, sakė policija. Areštuota keliolika Izraelio arabų.

Policininkai sakė šeštadienį laikąsi padidintos parengties režimo, laukiama naujų susirėmimų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų