• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovos prie Bachmuto intensyvėja, tačiau ukrainiečiai toliau ruošiasi savo žemių išlaisvinimui, sako šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Kovos prie Bachmuto intensyvėja, tačiau ukrainiečiai toliau ruošiasi savo žemių išlaisvinimui, sako šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis.

REKLAMA

Apie tai jis kalbėjo antradienį kreipdamasis į ukrainiečius, rašo UNIAN.

Anot prezidento, antradienį buvo surengtas posėdis su svarbiais šalies pareigūnais, tokiais kaip žvalgybos, Gynybos ministerijos, ginkluotųjų pajėgų atstovais.

Kaip sako V. Zelenskis, išsamiai aptarta padėtis fronte. Sudėtingiausia situacija išlieka Bachmute, tačiau ukrainiečiai mūšiuose padaro rusams didelių nuostolių.

Rusija visai neskaičiuoja vyrų, siunčia juos nuolat šturmuoti mūsų pozicijų. Kovos intensyvumas tik didėja“, – pabrėžia jis.

Kartu valstybės vadovas padėkojo visiems Ukrainos kariams, kurie „nepaisydami šio beprotiško okupanto spaudimo gina mūsų pozicijas ir naikina Rusijos kariuomenę“.

REKLAMA
REKLAMA

Anot jo, susitikimo metu taip pat aptarta padėtis ir kituose regionuose, logistika fronto linijoje.

„Ruošiamės mūsų karių grįžimui į aktyvius mūsų krašto išlaisvinimo veiksmus. Nepamirškite šio teisingo mūsų tikslo ir kasdien artėkime prie jo įgyvendinimo. Ukraina bus laisva. Visa Ukraina“, – pabrėžė V. Zelenskis.

REKLAMA

Kiek anksčiau antradienį Ukrainos pietų operatyvinės vadovybės atstovė Natalija Humeniuk perspėjo, kad Rusija per artimiausias dvi dienas gali surengti naują masinę raketų ataką.

Anot jos, tokią išvadą galima daryti atsižvelgiant į laiką, kuris praėjo nuo paskutinės rusų atakos ir dėl okupantų lėktuvų bei dronų aktyvumo pastarosiomis dienomis.

N. Humeniuk pažymi, kad buvo pastebėta tam tikra rusų lėktuvų veikla, tačiau ji kol kas nėra susijusi su tiesioginiu pasirengimu išpuoliui.

„Turint omenyje laiką, kurį priešas pralaukė po paskutinės masinės raketinės atakos, taip pat preliminarias priemones, kurias jis jau įvykdė, t. y. tyrinėja bepiločių žvalgybinių lėktuvų pagalba ir paleidžia dronus, bando patikrinti mūsų priešlėktuvinės gynybos pasirengimą ir pajėgumus, visa tai gali rodyti gana įdomų laiko tarpą iki tokios atakos pakartojimo nuo šio vakaro ir per ateinančias dvi dienas“, – įspėjo ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų