Vyras tapo interneto didvyriu: tai, ką padarė traukinyje, pradžiuginio visus

 Indonezijoje sausakimšu traukiniu keliavę žmonės išvydo kraupų reginį. Vyras plikomis rankomis stojo į kovą su traukinyje iš kažkur atsiradusia gyvate. Ant bagažo lentynos pastebėjus gyvatę, į Džakartą iš Bogoro miesto, esančio į pietus nuo sostinės, važiavęs traukinys neplanuotai sustojo.

Mobiliuoju telefonu nufilmuotoje medžiagoje, kuri iškart išplito internete, matyti, kaip vyras su akiniais ir kuprine atsainiai sučiumpa gyvatę už uodegos ir smarkiu mostu trenkia jos galvą į grindis. Atrodo, kad gyvatė iškart gavo galą. Tuo tarpu sukrėsti žiūrovai, tarp jų – transporto saugumo pareigūnas su lazda, incidentą stebėjo iš saugaus atstumo.

Vėliau nežinomas vyras maždaug metro ilgio gyvatę numetė pro duris saugumo darbuotojams. Neaišku, kokia tai buvo gyvatė ir ar ji buvo nuodinga. Apie sužeistus keleivius pranešimų nėra. Traukinių kompanija KCI sakė, kad gyvatė tikriausiai iššliaužė iš vieno keleivio krepšio.

„Apgailestaujame dėl šio incidento ir atsiprašome traukinio keleivių, kuriuos tai sutrikdė“, – naujienų agentūrai AFP sakė atstovė Eva Chairunnisa (Eva Čairunisa).

Indonezijos kaimo vietovėse viešuoju transportu dažnai vežami gyvuliai ar augintiniai, bet miesto linijų keleiviams gyvūnus vežti draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų