Vyras sugaišo 4 metus: prisijungė prie karinio jūrų laivyno norėdamas įrodyti, kad Žemė plokščia

Socialiniame tinkle „Reddit“ žmonės, kurie anksčiau tikėjo, kad Žemė yra plokščia, ir tie, kurie tokius pažinojo, dalinosi istorijomis, kas privertė juos galų gale suprasti, kad stovi ant apvalios Žemės, o ne ant blyno.

Kai kurie tuo įsitikino patys.

„Turiu pažįstamą, kurį sutikau kariniame jūrų laivyne. Jis prisijungė prie laivyno specialiai tam, kad pamatytų, jog plaukiant jūroje Žemė yra plokščia“, – apie itin atsidavusį savo bičiulį rašė „Reddit“ vartotojas TrungusMcTungus.

„Kiekvieną dieną po keletą kartų jis nustatydavo laivo buvimo vietą, greitį, kryptį ir kt., kad galėtų sudaryti jų kelio žemėlapį. Galų gale jis suprato, kad laivo kelias būtų neįmanomas, jei Žemė būtų plokščia, atsižvelgiant į jų nuplauktą atstumą ir greitį“.

Pasirodo, vyras pradėjo įtarinėti Žemės apvalumo tikrumą, tačiau, kol dar nespėjo sekti prieš kelis šimtmečius mokslininkų atliktų veiksmų pėdomis ir pats tai išsiaiškinti, vadovaujantis pareigūnas „atkreipė dėmesį į kreivumą paduodamas žiūronus ir paaiškindamas, kad jei Žemė būtų plokščia, jis turėtų matyti žemę, į kurią plaukia, – rašė vyras. – Jis nematė nieko už horizonto. Tai jį įtikino.“

Deja, dažniausiai pasirašoma minimali ketverių metų sutartis, todėl jis įstrigo kariniame jūrų laivyne, įrodęs sau visiškai priešingą teoriją.


Rašyti komentarą...
T
Trockis
2021-01-27 16:27:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia būti ne visprociu, kad tikėtume, jog žemę apvali. Žemė yra plokščia, o taip pat ir su daugybe po žeme oro tuštumos. Valstybės kurios ištraukė nafta, dujas susidurs greitai su katastrofos padariniais. Sugrius miestai ir visi sunkus statiniai ant žemės pastatyti. Todėl, kad tose vietose kuriose yra tuštuma, tiesiog byra gruntas iš apačios, nes žemė kaista. Smulkiai aprašyti man neužtektų ir paros..... Artimojo ateiti didžiausias turtas bus geriamas vanduo ir derlingas žemės lopinėlis. Kaip bebūtų keista Palangos luzeriam prisipirkau dėžučių bus ašarų pakalne...
Atsakyti
0

!
!!!
2021-01-26 08:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir tokius priima....
Atsakyti
0

H
Hmmm
2021-01-26 13:03:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia gal anglas buvo DDD ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų