Vokietijos policija: siras su mačete – ne teroristas „Susidūrėme su nusikaltimu iš aistros“

Siro pabėgėlio, kuris buvo suimtas po to, kai užkapojo mačete vieną moterį Vokietijos mieste Roitlingene, išpuolis neturi „teroristinės atakos“ požymių ir veikiausiai buvo nusikaltimas iš aistros, nurodė policija.

7

Dar trys žmonės buvo sužeisti per ataką, kuri baigėsi, kai 21 metų užpuolikas buvo parblokštas automobilio.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vokietijos policija: siras su mačete – ne teroristas

„Šiuo tyrimo etapu neturime nieko, kas rodytų, jog tai buvo teroristinė ataka, – sakoma vietos policijos pranešime. – Kai vyras ir moteris susibara, manome, kad susidūrėme su nusikaltimu iš aistros.“

Vis dėlto ši drama dar labiau pakurstė nuogąstavimus šalyje, sukrėstoje kitų mirtinų atakų prieš civilius, įvykdytų pastarosiomis dienomis.

Policija nurodė, kad užpuolikas pradėjo švaistytis mačete po to, kai „susibarė“ su viena 45 metų lenke. Ją nužudęs įtariamasis spruko, bet buvo parblokštas automobilio BMW, todėl policininkai galėjo jį sučiupti.

Šis incidentas įvyko apie 16 val. 30 min. vietos (17 val. 30 min. Lietuvos) laiku netoli pagrindinės autobusų stoties apie 100 tūkst. gyventojų turinčio Roitlingeno centre. Šis pietvakarinis miestas yra Badeno-Viurtemburgo žemėje netoli Štutgarto.

REKLAMA

Užpuolikas jau anksčiau buvo žinomas policijai kaip linkęs smurtauti žmogus, sakė vienas policijos šaltinis.

Vokietijos naujienų agentūra DPA citavo policijos atstovą, kuris sakė, kad pareigūnai tiria šį incidentą kaip „nusikaltimą iš aistros“.

Vokietijos žiniasklaida nurodė, kad užpuolikas nužudė moterį, su kuria dirbo viename turkų restoranėlyje, kur ir įsiplieskė konfliktas.

Policijos atstovas negalėjo patvirtinti dienraščio „Bild“ pranešimo, kad mačete užkapota lenkė laukėsi.

Vienas tos turkiškos užeigos darbuotojas sakė dienraščiui „Stuttgarter Zeitung“, kad minėtas siras prieglobsčio ieškotojas atvyko į Vokietiją prieš maždaug pusantrų metų.

Televizijos NTV parodytame vieno įvykio liudininko nufilmuotame vaizdo įraše matomas iš įvykio vietos bėgantis įtariamasis. Po pauzės tas vyras matomas gulintis ant žemės sukruvintu veidu, policijos surakintomis rankomis.

Mėgindamas pabėgti jis mačete sudaužė vieno automobilio priekinį stiklą ir sužeidė jį vairavusią moterį. Užpuolikas taip pat sužeidė veidą vienam jaunuoliui. Kita moteris lengvai susižeidė galvą, kai buvo parblokšta sprunkančio užpuoliko, sakoma pranešimuose.

Vienas policijos atstovas sakė naujienų agentūrai AFP, kad ta drama baigėsi, kai vyras buvo „kliudytas BMW, kai mėgino pabėgti“, bet negalėjo pasakyti, ar tos mašinos vairuotojas sąmoningai partrenkė vyrą, kaip pranešė kai kurie žiniasklaidos kanalai, ar tai tebuvo atsitiktinumas.


Rašyti komentarą...
k
klklklk
2016-07-25 10:36:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks skirtumas tarp tų visų motyvų, esmė ta, kad būtent tie esami ar buvę imigrantai žudo niekuom nekaltus žmones, o jei taip, tai gal reikia vienąkart europiečiams atsipeikėti ir baigti tuos naivius žaidimus su jais. O gal savų visai negaila? Juk žmonės savo namuose nebegali ramiai jaustis ir pradeda bijoti kur nors išeiti.
Atsakyti
0

O
O taip, del to net zudoma....
2016-07-25 20:17:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Kai vyras ir moteris susibara, manome, kad susidūrėme su nusikaltimu iš aistros.“
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų