Verta pamatyti: išjuokto Donaldo Trumpo reakcija verta oskaro

2011 metais žiniasklaidos vakarienės Baltuosiuose Rūmuose metu Barackas Obama ir komikas Sethas Meyersas išjuokė galimas Donaldo Trumpo prezidentines ambicijas, rašoma „Business Insider“.

Savo pasirodymo pradžioje S. Mayersas pareiškė, kad jis niekaip negalėjo patikėti naujiena apie verslininko norą tapti prezidentu: „Donaldas Trumpas sakė, kad balotiruosis į prezidento postą, respublikonų gretose, ir tai yra įstabu, nes aš maniau, kad tai yra paprasčiausiai juokas,“ – skelbė komikas.

Po to jis pajuokavo, kad D. Trumpo šukuosena panaši į lapės kailį, o vėliau išjuokė milijardieriaus šalininkus: „Aktorius Gary Busey pareiškė, kad iš Trumpu išeitų puikus prezidentas. Tą patį jis pasakė apie seną surūdijusį paukščių narvą, kurį surado lauke“.

Besiklausydami aštrių S. Mayerso komentarų salėje susirinkusi šalies pramogų, žiniasklaidos ir politikos grietinėlė garsiai juokėsi. Rimtį visą laiką išlaikė tik vienas žmogus – Donaldas Trumpas.

Po S. Mayerso žodį perėmė ir pats Baltųjų rūmų šeimininkas B. Obama, kuris atkreipė dėmesį į D. Trumpo „sprendžiamas globalias problemas“, pavyzdžiui: „ar tiesa, kad JAV astronautų išsilaipinimo Mėnulyje nebuvo? Kur dėjosi Tupacas ir Biggy?“. Pašaipiai B. Obama atsiliepė ir apie galimą D. Trumpo atsiradimą Baltuosiuose Rūmuose: „jis ten įrengtų kazino“.

REKLAMA

2016-ųjų lapkričio 9-ąją amerikiečiai išsirinko Donaldą Trumpą 45-uoju JAV prezidentu.

Beje, pats D. Trumpas apie tą vakarą atsiliepė, kaip apie puikų vakarą. Jam itin patiko mandagus B. Obamos tonas, bei žiniasklaidos dėmesys, kurį jis gavo. Savo žmonai tą vakarą jis sakė: „Ar tu gali patikėti? Jie visi kalba apie mane. JAV prezidentas kalba apie mane. Jis kalba apie mane Baltuosiuose rūmuose“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų