Užsienio gydytojai: operacija J. Tymošenko nereikalinga

Užsienio gydytojai, anot Ukrainos teisingumo žinybų, patvirtino oficialią diagnozę kalinamai opozicijos lyderei Julija Tymošenko, praneša agentūra AFP.

Buvusios premjerės nereikia guldyti į ligoninę, jai nereikalinga operacija, penktadienį pareiškė prokuroras Viktoras Pžonka. Anot jo, du vokiečių ir trys kanadiečių medikai praktiškai priėjo prie tos pačios išvados, kaip ir kolegos ukrainiečiai. Opozicijos atstovai tuo tarpu ketvirtadienį sakė, jog užsienio gydytojai nustatė, kad J. Tymošenko „būklė yra rimta“. Jos advokatų duomenimis, J. Tymošenko dėl didelių nugaros skausmų sunkiai juda ir turi nedelsiant gultis į ligoninę.

Gydytojai J. Tymošenko Charkovo kolonijoje apžiūrėjo šią savaitę. Jie viešo pareiškimo nepaskelbė ir jau išvyko. Vokietijos ir Kanados ambasados taip pat nepanoro komentuoti apžiūros rezultatų.

J. Tymošenko duktė Jevgenija tuo tarpu apkaltino žinybas jos motinos kankinimu. Kolonijos gydytojai esą neduoda jai nuskausminamųjų, klastoja diagnozes, todėl jai tenka kęsti po kelias valandas trunkančius tardymus. „Nepaisant ūmių skausmų, mano motina turi eiti į apklausas, nors negali net sėdėti. Kiekvieną dieną, iki 12 valandų. Tai kankinimas“, - interviu žinių žurnalui „Focus“ sakė 31 metų moteris.

Dėl piktnaudžiavimo valdžia J. Tymošenko spalį buvo nuteista septynerius metus kalėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų