Užsienio gydytojai: J. Tymošenko serga ir kenčia skausmus

Kanadietis gydytojas, kuris su kitais užsienio kolegomis apžiūrėjo buvusią Ukrainos premjerę Juliją Tymošenko, pareiškė susirūpinimą dėl jos sveikatos būklės.

„Mes manome, kad ši moteris serga ir nuolat kenčia skausmus“, – rašo Peteris Kujtanas Ukrainos ambasadoriui Otavoje Trojui Lulašnikui. Jam ir jo kolegoms, be to, nerimą kelia tai, kad J. Tymošenko gydoma medikamentais, kurie Kanadoje yra uždrausti.

Laiške, kurio kopiją gavo naujienų agentūra AFP, medikas kaltina Ukrainos žinybas trukdžius Vakarų medikams visiškai ištirti J. Tymošenko. Jiems, pavyzdžiui, nebuvo leista paimti tyrimams reikalingų mėginių.

Anot Kanados gydytojo, J. Tymošenko reikalavo nepriklausomo tyrimo ir bet kokie teiginiai, kad ji nesutiko būti apžiūrėta, yra neteisingi.

Trys kanadiečiai ir du vokiečių medikai praėjusią savaitę Charkovo kolonijoje apžiūrėjo J. Tymošenko. Kai jie išvyko, Ukrainos žinybos paskelbė, kad medikai patvirtino oficialią diagnozę. J. Tymošenko esą nėra reikalinga operacija ir jos nebūtina gydyti ligoninėje.

J. Tymošenko dėl piktnaudžiavimo valdžia praėjusį spalį buvo nuteista septynerius metus kalėti. Ji kenčia smarkius nugaros skausmus ir, jos advokatų duomenimis, sunkiai vaikšto. Tai kalėjimo vadovybė neigia.


Rašyti komentarą...
K
Kodel tik Billui?
2012-02-27 18:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis turi pasidalinti garbinga apdovanojima su savo kitaja puse - Monika...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų