tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Charkivo regione Ukrainos karinės pajėgos numušė Rusijos lėktuvą, skelbia NEXTA.

Charkivo regione Ukrainos karinės pajėgos numušė Rusijos lėktuvą, skelbia NEXTA.

REKLAMA

Pirminiais duomenimis, du pilotai sugebėjo katapultuotis, šiuo metu jie yra ieškomi.

Pentagono vadovas: Ukraina „gali laimėti“ karą, „jei turės tinkamą įrangą“

Ukraina gali laimėti karą prieš Rusiją, jei turės tinkamą ginkluotę, pirmadienį pareiškė Pentagono vadovas Lloydas Austinas, grįžęs iš kelionės į Kyjivą kartu su JAV valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu.

„Pirmas žingsnis pergalės link yra tikėjimas, kad laimėti įmanoma. Taigi jie tiki, kad mes galime laimėti“, – žurnalistams sakė L. Austinas po abiejų sekretorių susitikimo su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu.

L. Austinas ir A. Blinkenas tapo pirmaisiais aukšto rango JAV pareigūnais, apsilankiusiais Ukrainoje nuo Rusijos įsiveržimo pradžios vasario 24 dieną.

REKLAMA

„Tikime, kad mes galime laimėti, kad jie gali laimėti, jei turės tinkamą įrangą, tinkamą paramą“, – sakė JAV gynybos sekretorius.

L. Austinas ir A. Blinkenas pareiškė, kad amerikiečių diplomatai šią savaitę pradės palaipsniui grįžti į Ukrainą. Sekretoriai taip pat paskelbė apie 700 mln. dolerių (653 mln. eurų) vertės papildomą karinę pagalbą Kyjivui.

REKLAMA

„Norime, kad Rusija susilpnėtų tiek, kad negalėtų daryti tokių dalykų, kokius padarė įsiverždama į Ukrainą“, – žurnalistams pareiškė L. Austinas.

Maskva „jau prarado daug karinių pajėgumų – ir, atvirai kalbant, daug savo karių. Norime, kad ji neturėtų galimybės labai greitai atkurti šiuos pajėgumus“, kalbėjo Pentagono vadovas.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų