Trumpo siurprizas prieš Bideno inauguraciją: paskelbė nepaprastąją padėtį

Kadenciją baigiantis JAV prezidentas Donaldas Trumpas šalies sostinėje paskelbė nepaprastąją padėtį, vietos ir federalinei valdžiai būgštaujant dėl galimo smurto protrūkio prieš išrinktojo prezidento Joe Bideno inauguraciją ir jos metu.  

Prezidento paskelbtas įsakas leidžia Krašto saugumo departamentui ir Federalinei nepaprastųjų situacijų valdymo agentūrai (FEMA) prireikus koordinuoti veiksmus su vietos valdžia.   

Nepaprastoji padėtis paskelbta praėjus penkioms dienoms po to, kai D. Trumpo šalininkai įsiveržė į Kapitolijų per bendrą abejų Kongreso rūmų posėdį, kuriame buvo tvirtinami Rinkikų kolegijos balsavimo rezultatai. Per neramumus žuvo du žmonės – protestuotoja ir policininkas, o dar trys mirė nesulaukę skubios medicinos pagalbos.  

D. Trumpas kelis mėnesius skelbė jokiais įrodymais nepagrįstus kaltinimus, esą lapkričio 3 dieną vykusių rinkimų rezultatai buvo suklastoti ir iš jo buvo atimta pergalė. Rinkimų pareigūnai tvirtina, kad procesas buvo sąžiningas, o visos prezidento komandos pastangos užginčyti tai teismuose nebuvo sėkmingos. 

Anksčiau pirmadienį Kolumbijos apygardos merė Muriel Bowser, Virdžinijos gubernatorius Ralphas Northamas ir Merilando gubernatorius Larry Hoganas paragino gyventojus nedalyvauti inauguracijos renginiuose dėl „praėjusios savaitės smurtinio maišto ir tebesitęsiančios mirtinos COVID-19 pandemijos“.    

D. Trumpo paskelbta nepaprastoji padėtis galios iki sausio 24 dienos.  


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-01-12 11:29:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cirkas be pinigu.
Kad padaryti Zombie Bidon'a prezidentu reikia ivesti i Vasingtona kareivius.
Atsakyti
0

n
nusibodai
2021-01-12 19:14:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
su globalistine propaganda, nė kiek netobulėji, gal tingi skaityti ? Geriau parašyk apie narkotikų (tame tarpe ir sunkiųjų) legalizavimo vajų seime, kurį stumia valdantieji. Taip degradavo "krikščionys-demokratai" su "tevynes sąjunga". Iš liberastų nieko ir nesitikėjau
Atsakyti
0

a
asas
2021-01-12 15:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai padare, o jam ir zmona pagaliau dave. Nes nereiketu pamirst is kurios salies ji ir koki darba jos tevas dirbo ten.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų