Trumpas suklydo keliomis dienomis: Stokholmo migrantų rajone kilo riaušės Buvo padegti automobiliai

Stokholmo policija buvo priverta šaudyti į orą ir panaudoti kitas spec. priemones siekdama užkardyti masinius neramumus Švedijos sostinėje.

Minios užpuolikų mėtė į pareigūnus padegamuosius užtaisus ir akmenis, buvo padegti automobiliai.

Pasak leidinio „Aftonbladet“, pirmadienio vakarą Stokholme prasidėjo masiniai neramumai. Dešimtys įtūžusių vyrų padeginėjo automobilius ir plėšė parduotuves. Teigiama, kad viso neramumuose galėjo dalyvauti keli šimtai migrantų. Neramumų apimtą rajoną apsupo policija. Tačiau minia juos pasitiko akmenų kruša, į ką ir buvo atsakyta šūviais į orą.

Viso, anot policijos duomenų, buvo padegti aštuoni automobiliai. Nukentėjo du žmonės, įskaitant ir parduotuvės, kurią buvo bandoma apiplėšti, savininką.

Leidinys „Dagens Nyheter“ patikslino, kad neramumai kilo Rinkeby rajone Švedijos sostinės šiaurėje. Vietos policijos teigimu, įvykio vietoje buvo dislokuoti spec. policijos daliniai.

Anot švedų žiniasklaidos, neramumus išprovokavo vietos gaujos nario sulaikymas gatvėje. Tuomet pareigūnai buvo apmėtyti akmenimis, juos užsipuolė vietiniai 15-24 metų jaunuoliai.

REKLAMA

JAV prezidentas Donaldas Trumpas sulaukė pajuokų po to, kai savaitgalį kalbėdamas su savo rinkėjais užsiminė apie „rimtą incidentą Švedijoje vakar“. Tuomet daugelis puolė ieškoti, kas tokio neįprasto atsitiko Skandinavijos šalyje, o Švedijos ministras pirmininkas Stefanas Lofvenas pažymėjo, jog „reiktų rimčiau tikrinti platinamą informaciją ir faktus“.


Rašyti komentarą...
n
nordland
2017-02-21 21:21:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
svedijos valdzia savo zmonems meluoja, kad tipo problemu nera, bet tos problemos jau pasieke toki lygi, kad net ir labai didelis melas cia nebepades ir ta melagiu pilis ims griuti.
Atsakyti
0

b
beprotybė
2017-02-25 08:56:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trampas neapsiriko o pasakė tiesą,nes jau žinojo apie įvykius,kuriuos bandė nuslėpti eilinį kartą švedai ir dar juokiasi švedai,kai baigia jau išpjauti juos muslimai.Taip man tas juokas panašus į priešmirtinės agonijos juoką,nes švedija jau pasmerkta ir patikėkit manim,kad po gero dešimtmečio,jau liks tik pavadinimas,kuris jau irgi bus nebe švedija...kas ekantis???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų