Trumpas pareiškė, kad nebesipriešins vyriausybės pagalbai Bideno komandai

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pareiškė, kad daugiau nebesipriešins vyriausybės pagalbai Joe Bideno pereinamojo laikotarpio komandai.

D. Trumpo tviterio žinutė, kad Bendrųjų paslaugų administracija (BPA) turėtų „daryti tai, ką reikia padaryti“, buvo paskelbta po to, kai šios agentūros vadovė Emily Murphy pareiškė, jog ji duos sutikimą išrinktajam prezidentui naudotis finansavimu ir kitais ištekliais, įskaitant prieigą prie žvalgybinės informacijos.

D. Trumpas pastarąsias tris savaites po lapkričio 3-iosios rinkimų be jokių įrodymų tvirtino, kad įtikinanti J. Bideno pergalė buvo sukčiavimo rezultatas. E. Murphy, kuri neigia patyrusi politinį spaudimą, iki šiol atsisakydavo sudaryti sąlygas išrinktojo prezidento komandai naudotis standartiniu pagalbos paketu.

J. Bideno komanda netrukus po šio pareiškimo pasveikino sprendimą suteikti jai vyriausybės pagalbą.

„BPA administratorė konstatavo, kad išrinktasis prezidentas Joe Bidenas ir išrinktoji viceprezidentė Kamala Harris (Kamala Haris) yra akivaizdūs rinkimų nugalėtojai, suteikdama ateinančiai administracijai išteklių ir paramos, reikalingų sklandžiam ir taikiam valdžios perdavimui“, – sakė J. Bidenas pareiškime.


Rašyti komentarą...
A
Artistas
2020-11-24 09:18:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trumpas palaipsniui iš Mėnulio grįžta į Žemę.
Atsakyti
0

P
Petras
2020-11-24 10:18:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi pamatysime JAV prezidento laidotuves ir JAV zlugima.
Pribaltikai reikes prasyti Kinijos apsaugoti nuo Rusijos agresijos.
Atsakyti
0

O
OG
2020-11-24 18:35:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikite vieną kartą kliedėti. Baidenas net nebuvo išrinktas, o jį paskelbė parsidavusi žiniasklaida. Dar viskas prieš akis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų