Trumpas įsitikinęs savo pergale: „Mes laimime šiuos rinkimus“

Donaldas Trumpas šeštadienį įvykusiame pirmame po JAV prezidento rinkimų savo mitinge vėl pažėrė nepagrįstų pareiškimų, kad iš jo buvo pavogta rinkimų pergalė, be to, susirinkusiai miniai pareiškė, kad galiausiai vis tiek laimės.

„Mes laimime šiuos rinkimus“, – per mitingą Valdostoje Džordžijos valstijoje sakė D. Trumpas, kuris vėliau pridūrė: „Mes vis tiek juos laimėsime.“

„Jie suklastoti. Tai organizuotas susitarimas“, – sakė jis apie išrinktojo prezidento Joe Bideno pergalę.

Nors visoje šalyje sparčiai daugėja COVID-19 atvejų, nedaugelis mitingo dalyvių buvo su kaukėmis, be to, daug kas minioje nesilaikė socialinio atstumo taisyklių.

Mitinge pasirodė ir pirmoji ponia Melania Trump, kuri trumpai pakalbėjo prieš prezidento kalbą.

D. Trumpas, buvusi realybės televizijos žvaigždė, Džordžijoje agitavo už du respublikonų kandidatus į Senatą prieš itin svarbų antrąjį rinkimų ratą sausio 5 dieną.

Antrasis rinkimų ratas nulems, kuri partija kontroliuos JAV Senatą.

D. Trumpas toliau kurstė baimę dėl demokratų. „Džordžijos rinkėjai nuspręs, kuri partija vadovaus visiems komitetams, rašys visus įstatymus, kontroliuos kiekvieną mokesčių mokėtojų dolerį. Labai paprasta: jūs nuspręsite, ar jūsų vaikai augs socialistinėje, ar... laisvoje šalyje“, – sakė jis.

Kai kurie respublikonai nerimavo dėl to, kad D. Trumpo nuolat kartojami pareiškimai apie balsų klastojimą galėtų sumažinti respublikonų rinkėjų aktyvumą per būsimą balsavimą, tad prezidento pasirodymas mitinge buvo tam tikras lošimas.

D. Trumpas aiškiai pasakė, kad nėra pasirengęs pripažinti pralaimėjimo ar atsisakyti savo nepagrįstų pareiškimų apie balsų klastojimą, kuriuos jau atmetė visa virtinė teismų.

J. Bidenas Džordžijoje laimėjo tik kiek mažiau nei 12 tūkst. balsų persvara. Jis tapo pirmuoju šiame respublikonų bastione laimėjusiu demokratų kandidatu į prezidentus nuo Billo Clintono pergalės 1992 metais.


Rašyti komentarą...
F
Fredis
2020-12-06 10:56:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis ne tiek trokšta valdžios, kiek yra save įsimylėjęs ir suvaikėjęs.
Atsakyti
-3

P
Pajacai
2020-12-06 10:59:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol Putinas nepasveikino Bideno su pergale, tol Trumpas jaučiasi prezidentu.
Atsakyti
-2

V
Vata
2020-12-06 11:29:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaziuok namo
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų