Tėvų džiaugsmas: veikla kūdikiams, kuri turi neįtikėtiną naudą

 Daugiau nei 2000 mažylių Kinijoje varžėsi kūdikių ropojimo konkurse. Tačiau šis sportas kiek kitoks, mat šioje sporto šakoje dažnai pasitaiko ir taip, kad sportininko noras miegoti būna stipresnis nei azartas laimėti.

Kinijos Čengdu mieste vyko kūdikių ropojimo varžybos. Į jas šiemet susirinko rekordiškai daug dalyvių – net 2000 vaikų nuo pusės iki pusantrų metukų. O jų palaikymo komanda su mamomis, tėčiais, broliais ir seserimis dar gerokai didesnė. Daugumai mažylių dešimties metrų atstumą padeda įveikti vilionės jų pamėgtais žaislais, tačiau pasitaiko ir išskirtinių dalyvių.

Buvo ir tokių mažylių, kurie susižavėję savo varžovų žaislais, nuropojo priešinga kryptimi arba užmigo nė neprasidėjus varžyboms. Dauguma mažylių dešimties metrų atstumą įveikia vidutiniškai per dvi minutes.

Ropojimas stiprina kūdikių galūnes bei gerina koordinaciją, o šiose varžybose jie dar ir mokosi bendrauti su kitais kūdikiais ir stiprinti ryšį su tėvais“, - aiškina varžybų organizatorius Hu Cailin.

Organizatorių teigimu, ropojimo varžybos pavyko puikiai ir geriausias to įrodymas - ten skambėjęs ne kūdikių verksmas, o juokas.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų