• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos opozicinė žiniasklaida skelbia, kad Altajuje supleškėjo Vladimiro Putino pamėgta poilsiavietė.

18

Rusijos opozicinė žiniasklaida skelbia, kad Altajuje supleškėjo Vladimiro Putino pamėgta poilsiavietė.

REKLAMA

Viena iš V. Putino rezidencijų Ongudajuje (Altajaus Respublika, Rusija) visiškai sudegė. Portale „Sirena“ skelbiama, kad fotografijose matyti identiški sutapimai su V. Putino pamėgta poilsiaviete: fasado spalva, sodiniai šalia ir kaimyninio pastato stogas.

Sudegusio pastato nuotraukas paviešino rusų aktyvistai Amyras Aitaševas ir Aruna Arna. „Sirena“ išsiaiškino, kad fotografijos buvo darytos šiandien, tačiau gaisro priežastis nėra žinoma.

„Sirena“ atlikus fotografijų patikrą, ieškant galimo redagavimo pėdsakų, neparodė jokių požymių, kad nuotraukos būtų redaguotos.

Elnių ragų ekstraktas ir bunkeris

Informacija apie slapta vykdomas statybas Ongudajaus rajone Altajuje Rusijos žiniasklaidoje pasirodė 2010-aisiais. Tuomet buvo skelbiama, kad šiam projektui išleista apie 3 mlrd. rublių.  

REKLAMA
REKLAMA

Oficialiai šis pastatas įvardijamas kaip sanatorija „Altajaus sodyba“ ir priklauso ji valstybinei korporacijai „Gazprom“. Tačiau eilinis mirtingasis patekti ten negali.

REKLAMA

2011-aisiais į pastato teritoriją bandžiusius patekti „Novaja gazeta“ žurnalistus išvarė apsauga, pareiškusi, kad tai yra „ypatingos paskirties objektas, skirtas aukščiausių šalies vadovų poilsiui“.

Tuomet „Gazprom“ viešai aiškino, kad poilsiavietė įmonei reikalinga „surengti susitikimus su verslo partneriais ir priimti užsienio svečius“.

Apie šio komplekso priklausymą V. Putinui ne sykį kalbėjo ir vietos opozicijos veikėjai.

Taip pat yra skelbiama, kad kompleksui priklauso speciali Altajaus elnių-maralų veisimo ferma su aptvertais miško plotais. Tiriamosios žurnalistikos atstovai iš „Projekt“ teigia, jog V. Putinas mėgaujasi šių gyvūnų ragų ekstrakto ir netgi kraujo vonių procedūromis.

Taip pat yra skelbiam, kad šioje vietoje yra ir vadinamasis „Putino bunkeris“, kuriame esą gali tilpti iki 100 000 žmonių – tačiau ši informacija niekada taip ir nebuvo patvirtinta.

Bunkerio sunaikinimas Putleriui didesnis smūgis negu artimo netekimas.
Dabar gers varelijonus vakarais, kad miegotų..
Putinas be bunkerių ir be branduolinių radarų bus menkysta, beks į Kiniją slėptis
Putino medžioklė prasidėjo. Juk praeitą savaitę Ukraina skelbė, kad žino visas Putino bunkerio koordinatės, tuoj bunkeriai degs jo, atjungs prieš branduolinius radarus. Ir Putinas bus prisikes į batus, nes nesijaus saugus. Hehe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų