Šiurpus nusikaltimas JAV: išpjovė iš gimdos ir pavogė kūdikį

Vienas Šiaurės Dakotos gyventojas pirmadienį buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos už sąmokslą pagrobti kūdikį, kurį jo mergina išpjovė iš nužudytos jųdviejų kaimynės kūno, ir melavimą policijai apie šį incidentą.

33 metų Williamas Hoehnas praėjusį mėnesį buvo pripažintas nekaltu dėl sąmokslo pernai rugpjūtį nužudyti 22 metų Fargo miesto gyventoją Savanną Greywind.

Tuo metu nuteistojo mergina Brooke Crews prisipažino, kad išpjovė S. Greywind kūdikį jai iš gimdos. Moteris buvo įkalinta iki gyvos galvos ir neturi galimybės būti paleista lygtinai už tą žmogžudystę.

W. Hoehnas neigė ką nors žinojęs apie B. Crews planus nužudyti S. Greywind ir paimti jos kūdikį. Tačiau jis prisipažino, kad slėpė naujagimį ir melavo teisėsaugos atstovams, siekdamas nuslėpti nusikaltimą.

W. Hoehnui grėsė maksimali 21 metų laisvės atėmimo bausmė už melą, bet teisėjas Tomas Olsonas pirmadienį patenkino kaltintojų prašymą įregistruoti W. Hoehną kaip pavojingą nusikaltėlį, todėl jam buvo skirtas įkalinimas iki gyvos galvos turint galimybę būti paleistam lygtinai.

Duodama parodymus teisiant W. Hoehną B. Crews pareiškė, kad ketino jį apgauti, kad esą buvo nėščia, nes bijojo, kad kitu atveju vaikinas ją paliks. Tačiau šis vėliau išsiaiškino, kad ji melavo ir pasakė, kad jai būtina pastoti iš tikrųjų. B. Crews teigė, kad suprato tai kaip ultimatumą.

B. Crews pažymėjo, kad konkrečiai nepasidalino su W. Hoehnu savo planais. Vis dėlto ji pareiškė, kad jam atvykus namo ir aptikus naujagimį bei kraujavusią S. Greywind jis užsinėrė kaimynei ant kaklo kilpą, kad užtikrintų, jog auka yra negyva. Koroneriui nepavyko nustatyti, kodėl tiksliai mirė moteris – nuo pasmaugimo ar nuo kraujo netekimo.

S. Greywind kūnas buvo rastas kelios dienos po nužudymo; jis buvo suvyniotas į plastiką ir išmestas į Raudonąją upę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų