Šešiametė britė – vaikščiojantis alergijų rinkinys

Šešiametė britė yra alergiškai daugeliui dalykų, todėl net paprastas bučinys gali ją nužudyti. Isla'os Franks oda yra tokia jautri, kad visas mergaitės kūnas turi būti aptvarstytas 24 valandas per parą. Kartą tėvai ją turėjo skubiai vežti į ligoninę po to, kai prieš valandą pieno gėrusi jos sesutė ją pabučiavo, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Mergaitės tėvai turi jos drabužius laikyti šaldytuve, nes ji alergiška dulkėms. Tai, kad Isla yra alergiška kaušiniams, pienui, kviečiams, žolei ir dulkėms, jos tėvai sužinojo kai jai buvo šeši mėnesiai. Gydytojai nurodė jos kūną tvarstyti, kad būtų apsaugota jos itin jautri oda.

„Mes negalime daryti nieko, ką paprastai daro šeimos. Net paprastas išėjimas pavakarieniauti Islai gali būti mirtinas. Jei Isla susiduria su tuo, kam ji yra alergiška, jos odą skausmingai išberia. Jei kontaktas įvyks prie veido, jos gerklė gali ištinti. Ji yra alergiška daugeliui dalykų. Labai sunku ją apsaugoti nuo visko“, – sakė Isla'os mama.

Šešiametė dažnai yra siunčiama iš mokyklos namo dėl alergijos paūmėjimo. Praėjusį mėnesį jai kilo reakcinė reakcija po to, kai ji atsisėdo šalia mergaitės, kuri namie turi katę. Taip buvo nustatyta dar viena alergija.

„Neseniai ji pamatė vaikus valgant ledus ir paklausė, koks jų skonis. Buvo labai skaudu. Tačiau ji yra labai drąsi mergaitė ir neleidžia, kad alergijos trukdytų jai lakstyti ir būti normalia maža mergaite. Skamba banaliai, jog negali savo vaiko įvynioti į vatą, tačiau aš tai darau tiesiogine to žodžio prasme kiekvieną dieną“, – sakė Isla'os mama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų