Sekso skandalas Amerikoje – politikė priversta palikti Kongresą

JAV Atstovų Rūmų narė demokratė Katie Hill, kuri buvo apkaltinta Kongreso taisykles pažeidžiančiais lytiniais santykiais su vienu iš darbuotojų, sekmadienį paskelbė atsistatydinanti.

„Skaudama širdimi šiandien skelbiu apie savo atsistatydinimą iš Kongreso“, – socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtame laiške rašė K. Hill.

„Tai sunkiausias dalykas, kurį man yra tekę padaryti, bet tikiu, kad tai geriausia mano rinkėjams, mano bendruomenei ir mūsų šaliai“, – rašė ji.

Atstovų Rūmų Etikos komitetas trečiadienį paskelbė tiriantis įtarimus, kad Kalifornijai atstovavusi demokratė, kuri šiuo metu išgyvena skyrybas, „galėjo turėti lytinių santykių su asmeniu iš jos darbuotojų Kongrese“.

Pranešama, kad K. Hill pripažino santykius su vienu rinkimų kampanijos darbuotoju, kurie neprieštarauja pernai pakeistoms Atstovų Rūmų taisyklėms, bet neigė tokius santykius su vienu iš savo darbuotojų Kongrese.

Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi pareiškime nurodė, kad ši nauja Kongreso narė „pripažino neteisingus sprendimus, dėl kurių jos tolesnis darbas... tapo netinkamas“.

„Privalome Kongrese ir visose darbo vietose užtikrinti principingumo ir orumo atmosferą“, – sakoma pareiškime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų