Nusižudyti mėginusią moterį išgelbėjusiai Cathrynai James paskirta 60 svarų sterlingų baudą už tai, kad jos automobilis per ilgai stovėjo vietoje, kur leidžiama stovėti ne ilgiau kaip tris valandas, rašo „The Daily Mail“.

Dviejų vaikų motina Swansea miestelyje Velse važiavo apsipirkti ir pamatė, kad nuo tilto ketina šokti moteris. K. Džeims ilgai įkalbinėjo moterį nulipti ir vos pati nenukrito nuo tilto laikydama nusižudyti sumaniusią moteriškę, kol atvažiavo policijos pareigūnai.

Grįžusi prie savo automobilio K. Džeims aptiko jai išrašyta 60 svarų sterlingų baudą už tai, kad jos automobilis stovėjo 22 minutėmis per ilgai. Moteris apskundė jai skirtą baudą ir net pateikė policijoje gautą pažymą, jog ji – tikra didvyrė. Tačiau jai vis tiek buvo liepta sumokėti baudą.

36 metų moteris laikraščiui „The Sun“ sakė: „Ji (savižudė) galėjo nusitempti nuo tilto ir mane. Aš tikrai tuo metu negalvojau apie baudą. Norėčiau sužinoti, ar kas nors galėtų pateikti geresnį pasiaiškinimą, kodėl jo automobilis per ilgai stovėjo.“

Šiai istorijai iškilus į viešumą baudą skyrusi kompanija galiausiai leido C. James jos nemokėti.


Rašyti komentarą...
b
bumeris
2010-12-05 20:32:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
siai kompanijai turetu buti labai labai geda!!!
Atsakyti
0

T
The Dude
2010-12-06 14:59:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ironiska.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų