Šaudymo Dalase įtariamasis atskleidė šokiruojančių detalių

JAV Dalaso mieste asmuo, įtartas šaudęs iš snaiperio ginklo į policininkus, būdamas užspeistas sakė norįs nužudyti kuo daugiau baltųjų policininkų, po kelių incidentų, kai policininkai nušovė du juodaodžius, sakė penktadienį Dalaso policijos viršininkas Davidas Brownas.

13

D.Brownas ragino laikytis vieningai po atakų pagrindiniame Teksaso mieste, kur buvo nušauti penki policininkai ir sužeisti devyni žmonės, iš kurių septyni buvo policininkai. „Tai turi liautis – šis pasidalijimas tarp mūsų policijos ir mūsų piliečių“, – sakė jis.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teksaso mieste Dalase ketvirtadienio vakarą penki policininkai žuvo

D.Brownas nurodė, kad įtariamasis žuvo nuo sprogstamo užtaiso, kurį detonavo policija per susirėmimo su juo po siautėjimo ketvirtadienį vakare, kai vyko protesto akcija prieš tragišką dviejų juodaodžių žūtį nuo policininkų kulkų kituose JAV miestuose.

„Dalaso pareigūnai skaudžia paliesti. Esame susisieloję. Nėra žodžių, kuriais apsakytume mūsų mieste pasireiškusį žiaurumą“, – kalbėjo D.Brownas žurnalistams.

Policijos viršininkas smulkiau papasakojo, kaip buvo deramasi su įtariamuoju, kuris lig šiol buvo minimas kaip vyras, ilgainiui palūžęs.

REKLAMA

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dalase per protestus prieš policiją pašauti 10 pareigūnų, trys – mirtinai

„Jis sakė buvęs sukrėstas pastarųjų policijos šaudymų. Įtariamasis sakė, jis buvo nusivylęs baltaisiais. Įtariamasis sakė norįs žudyti baltuosius, ypač baltuosius policininkus“, – pažymėjo D.Brownas.

Šaulys sakė nepriklausęs jokiai organizuotai grupuotei.

Nors jis tvirtino veikęs vienas, policija sulaikė dar tris įtariamuosius. Kaip anksčiau sakė meras meras Mike'as Rawlingsas, jie „nebuvo linkę bendradarbiauti“.

M.Rawlingsas prašė amerikiečių savo maldomis prisidėti prie Dalaso gyventojų vidurdienį, kad „mūsų miestas ir mūsų šalis susivienytų – gydytų žaizdas, o ne darytų jas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų