Sanbrūzdis Kalifornijoje: į vakarėlį įsiveržęs vyras sušaudė svečius

JAV San Diego policija nukovė 49 metų vyrą, įtariamą pašovus septynis žmones, dalyvavusius gimtadienio vakarėlyje, vykusiame šalia Kalifornijos universiteto komplekso, prie vieno daugiabučio esančio baseino, pranešė pareigūnai.

Policija apie 18 val. vietos (8 val. Lietuvos) laiku gavo kelis pranešimus, kad baseine kažkoks vyras šaudo į vakarėlio svečius, spaudos konferencijoje sakė policijos vadė Shelley Zimmerman (Šeli Zimerman).

Pasak pareigūnės, į ligonines buvo pristatyti septyni kulkų sužaloti žmonės: keturios juodaodės, du juodaodžiai ir vienas lotynų amerikietis. Vėliau viena moteris mirė.

Vėlų sekmadienį keli nukentėjusieji buvo operuojami, o kitų būklė buvo kritinė, sakė Sh.Zimmerman.

Vienas vyras, bandęs pabėgti nuo šaulio, susilaužė ranką ir taip pat atsidūrė ligoninėje.

„Šiandien čia įvyko iš tikrųjų siaubingas smurto aktas, – per spaudos konferenciją sakė San Diego meras Kevinas Faulconeris (Kevinas Folkoneris). – Visas mūsų miestas, visos mūsų mintys ir maldos, visų San Diego gyventojų mintys ir maldos šįvakar yra su aukomis ir jų šeimomis.“

REKLAMA

Į įvykio vietą pirmiausia atskrido policijos sraigtasparnis, o jo pilotas sakė matęs kelias aukas. Pasak jo, įtariamasis Peteris Selisas (Piteris Selisas) irgi tebebuvo šalia baseino ir veikiausiai bandė dar kartą užtaisyti ginklą.

Tą vyrą nukovė trys pareigūnai, atvykę į nusikaltimo vietą. Sh.Zimmerman teigimu, įtariamasis buvo nutaikęs į policininkus didelio kalibro pistoletą.

Policija mano, kad P.Selisas gyveno tame daugiabutyje, tačiau nežino, kokie galėjo būti jo motyvai surengti šaudynes.

Vienas iš vakarėlio svečių irgi veikiausiai gyveno tame pačiame name, sakė Sh.Zimmerman.

Įvykį tiria policija.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų