Rusijos vicepremjeras apie Vakarų sankcijas – „tankams vizų nereikia“

Rusijos Federacijos vicepremjeras Dmitrijus Rogozijas šalies valstybinės televizijos „Rossija 1“ eteryje, atsakydamas į klausimą apie Europos ir JAV sankcijas ir vizų draudimą, pareiškė, kad „tankams vizų nereikia“.

„Tankams vizų nereikia“, – tiesioginiame eteryje laidos „Voskresnyj večer“ metu pareiškė Rusijos politikas.

Rusijos ir Vakarų santykiai krizę pasiekė pirmajai aneksavo Ukrainos Krymą. Praėjusių metų liepą ES ir JAV ir kitos Vakarų šalys įvedė sankcijas, nukreiptas prieš Rusijos valdžios ir su ja susijusio verslo atstovus. Atsakydama Rusija įvedė šių šalių importo apribojimus.

Pradedant nuo 2014-ųjų kovo Vakarai kelis sykius griežtino sankcijas Rusijai dėl situacijos Ukrainoje. Paskutinį sykį šių metų kovo mėnesį sankcijų sąrašą Kremliaus atstovams praplėtė Australija.

Savaitgalį odiozinis Rusijos politikos veikėjas, spėjęs išgarsėti savo grasinimais Vakarų atžvilgiu (Pavyzdžiui, „kalėdinis sveikinimas NATO – nuotrauka su „Iskander“), savo „Twitter“ paskyroje piktinosi ir „Eurovizijos“ renginiu, o ypač – LGBT bendruomene. „Ne Rusija grasina Vakarams. Jos pagrindus griauna ISIS ir gėjai“, – pareiškė Rusijos vicepremjeras.


Rašyti komentarą...
N
Na taip,
2015-05-25 13:20:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
rusų įžūlumui ribų nėra
Atsakyti
-1

k
klounai
2015-05-25 15:57:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuo kada ruskiai techniką išmoko gaminti, dar ypač kur daug elektronikos. Važinės tas tankas (jeigu važinės, nes maskolių parade vis sugesdavo) ir gąsdins kitą ruskių technikos šedevrą - Zaporožietį
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų