• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos teismai trečiadienį 15 asmenų, kurie šturmavo oro uostą pietiniame Dagestano regione, skyrė trumpalaikes laisvės atėmimo bausmes.

6

Rusijos teismai trečiadienį 15 asmenų, kurie šturmavo oro uostą pietiniame Dagestano regione, skyrė trumpalaikes laisvės atėmimo bausmes.

REKLAMA

Sekmadienį Rusijos Machačkalos oro uostą Kaukazo respublikoje Dagestane užplūdo žydų ieškanti minia, pasklidus gandams, kad iš Izraelio atskrenda lėktuvas.

Dešimtys protestuotojų, kurių dauguma skandavo „Allahu Akbar“ (Dievas visų didesnis), išlaužė Machačkalos oro uosto duris ir užtvaras, o kai kurie įsiveržė į kilimo ir tūpimo taką, rodo vaizdo įrašai, paskelbti socialiniuose tinkluose ir Rusijos žiniasklaidos priemonėse RT ir „Izvestija“.

Rusijos aviacijos agentūra „Rosaviacija“ netrukus paskelbė, kad uždarė oro uostą atvykstantiems ir išvykstantiems skrydžiams ir kad atvyko saugumo pajėgos.

REKLAMA
REKLAMA

Valstybinė žiniasklaida pranešė, kad daugiausia musulmonų gyvenamo Dagestano teismai už dalyvavimą šiame išpuolyje nuteisė 15 žmonių nuo dviejų iki dešimties dienų kalėjimo.

REKLAMA

Dar dviem asmenims buvo paskirta 60 valandų viešųjų darbų, pranešė Rusijos valstybinė naujienų agentūra TASS.

Tuo tarpu Kremliaus oponentams teismai dažnai skiria ilgas laisvės atėmimo bausmes už Maskvos plataus masto invazijos į Ukrainą kritiką.

Sekmadienį oro uoste kilusių riaušių metu buvo sužeisti keli policijos pareigūnai ir sulaikyta daugiau kaip 80 žmonių.

Pareigūnai pažadėjo griežtai nubausti šiuos neramumų sukėlėjus.

Vėliau sekmadienį Dagestano gubernatorius Sergejus Melikovas socialiniame tinkle „Telegram“ rašė: „Visi dagestaniečiai užjaučia nukentėjusiuosius nuo neteisingų žmonių ir politikų veiksmų ir meldžiasi už taiką Palestinoje. Tačiau tai, kas įvyko mūsų oro uoste, yra pasibaisėtina ir turėtų būti tinkamai įvertinta teisėsaugos institucijų. Tai bus padaryta.“

Tuo tarpu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, nepateikdamas jokių įrodymų, pareiškė, kad už šių neramumų stovi Vakarų šnipų agentai iš Ukrainos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų