Rusai jau pavargo nuo Vladimiro Putino kulto, praneša Le Temps. „Jis kiekvieną dieną pasirodo per televiziją kruopščiai surežisuotuose reportažuose, kurie pažymi jo privalumus. Juos teigiamais komentarais palydi padlaižiauntys žurnalistai arba jo politiniai bendražygiai. Tačiau mes niekada negirdėjome nė vieno kritikos žodelio jo atžvigliu per tris pagrindinius federalinius televizijos kanalus“.

V. Putinas (nuotr. SCANPIX)V. Putinas (nuotr. SCANPIX)

 

Ilgą laiką Vladimiras Putinas galėjo iš tiesų pasigirti aukštais populiarumo rodikliais, kurių galėtų pavydėti Vakarų lyderiai, tačiau šiuo metu ir šis fenomenalus populiarumas pradėjo byrėti. Galingas mechanizmas, poliruojantis V. Putino įvaizdį, pradėjo erzinti Rusijos žmones.

Apie tai kalba ir statistikos duomenys. Jau ketvirtadalis rusų teigia, kad Putinos kultas išties egzistuoja. Prieš penkerius metus tokių žmonių buvo tik dešimtadalis. Na o pats Putino populiarumas šiuo metu yra rekordiškai žemas - vos 24 procentai.

Šventėje ant motociklo pasirodęs V. Putinas pradėjo savo partijos rinkimų kampaniją (nuotr. SCANPIX)Šventėje ant motociklo pasirodęs V. Putinas pradėjo savo partijos rinkimų kampaniją (nuotr. SCANPIX)

REKLAMA

Politologas Michailas Vinogradovas teigia, kad Putino viešųjų ryšių specialistai neriasi iš kailio, bandydami rusams „parduoti“ „naujojo Putino“ portretą. Fokusuojamasi ties Putino asmenybe, pabriežiama, kad tik jis gali tapti paprastus gyventojus ir biurokratiją jungiančia grandimi, praneša Inopressa.

V. Putinas prie žurnalistų leidosi apžiūrimas medikų (nuotr. Elta)V. Putinas prie žurnalistų leidosi apžiūrimas medikų (nuotr. Elta)

Anksčiau Putinas buvo vertinamas kaip stabilumo garantas. Šiuo metu naująjį Putino įvaizdį kuriantiems specialistams reikėtų paskubėti, nes jau vis mažiau rusų sieja ilgą laiką vienose rankose koncentruojamą valdžia kaip stabilumo rodiklį. Vis daugiau žmonių tai labiau sieja su piktnaudžiavimu valdžia, savivaliavimu ir korupcija.

V. Putinas nardydamas aptiko dvi antikines vazas (nuotr. SCANPIX)V. Putinas nardydamas aptiko dvi antikines vazas (nuotr. SCANPIX)

Taip pat skaitykite:

Didžioji Putino Rusija: iliuzijų šešėlyje

„Vargšas Konfucijus!“: kinų taikos premija V. Putiną pavertė pajuokos objektu

Kinai surado V. Putino dvynį (apklausa)

Kiek metų V. Putinas ruošiasi valdyti Rusiją?


Rašyti komentarą...
n
na jo
2011-11-18 17:26:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
supermenas,daugiau ir nereikia išmanyti
Atsakyti
0

.
..
2011-11-18 22:19:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Putka, Putka, uber alles...
Atsakyti
0

žinot
2011-11-19 12:31:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
pabučiuokit Putinui žemiau nugaros.Labai jau jis trukdo pasauliniam žandarui.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų