Rusai užstojo A. Navalną ir masiškai kviečia į dvikovas nevykėlį Kremliaus ruporą

Rusijos žiniasklaidoje vakar vyravo naujienos ne apie prasidėjusius didžiausius šiuolaikinės šios šalies istorijos mokymus, o apie skandalingą „Rosgvardijos“ vado Viktoro Zolotovo išsišokimą viešojoje erdvėje.

Mažai visuomenei žinomas V. Putino statytinis ir buvęs apsauginis įsižeidė dėl šiuo metu įkalinto opozicijos lyderio A. Navalno antikorupcinio tyrimo jo vadovaujamoje „Rosgvardijoje“ ir, nelabai rinkdamasis epitetų, iškvietė jį „į dvikovą“. Didžiąją gyvenimo dalį karinėse struktūrose išdirbęs V. Zolotovas pasiūlė „vyriškai išspręsti klausimą“ ir „pasirinkti bet kokį kovos būdą“. Jis taip pat žadėjo „sumalti jį į miltus“.

Į kaltinimus korupcija atsakęs tokiu laukiniams būdingu elgesiu V. Zolotovas pritarimo sulaukė tik iš Kremliaus, kuriame buvo paskelbta, jog A. Navalnas pats išprovokavo tokį elgesį, ir „kartais prieš apkalbas tinka bet kokie kovos būdai“, bei kito statytinio, pasižyminčio laukiniu elgesiu, Čečėnijos vadu Ramzano Kadyrovo.

Tačiau viešąją erdvę ir socialiniuose tinkluose pasirodė ir žmonių, kurie nusprendė palaikyti A. Navalną bei mesti iššūkį dvikovai suįžūlėjusiam valdininkui, žinutės.

Socialiniame tikle dalijamasi įrašu, kuriame V. Zolotovą į plaukimo dvikovą pakvietė Rusijos plaukimo sporto meistro vardą turintis Viktoras Soldatovas. Kiti soc. tinklų vartotojai nusprendė pasilinksminti, ir iškvietė V. Putino statytinį į dvikovą „virtuvėje“, „kas ilgiau išlaikys valgydamas vien žirnius“, „Minecraft“ žaidimo, „buhalterinės programos įvaldymo“ ir kitus dalykus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų