Rumunai kviečia stebėti lokiukų-pamestinukų gyvenimą ekranuose

Lokiukai tapo tikra sensacija tarp internautų, jų linksmomis gyvenimo nuotrupomis ėmus dalintis organizacijai, taip bandančiai sukaupti pinigų jų išlaikymui.

Jeigu jums nusibodo tokių vaizdo platformų, kaip „Netflix“ siūlomas serialų turinys, Pasaulinis Gamtos Fondas turi puikią alternatyvą – internete stebėti dviejų mažų lokiukų gyvenimą. Abu jie pamestinukai ir šiuo metu glaudžiasi Rumunijoje esančioje lokių reabilitavimo centre. Hešmašo kalnuose, centrinėje šalies dalyje.

Specialioje platformoje talpinami vaizdo įrašai apie jų nuotaikingą gyvenimą kiekvienam prieinami vos už kiek mažiau nei penkių iki dvidešimties eurų, o visi gauti pinigai skirti centro išlaikymui.

„Meškos puikiai parodo gamtinės aplinkos būklę Karpatų kalnuose. Tačiau matome, vis daugiau ir daugiau lokių jauniklių atskirtų nuo savo motinų dėl žmogiškosios veiklos kaip miškų kirtimai, ir jų natūralių gyvenimo vietų mažėjimo“, – sako Pasaulio Gamtos Fondo atstovė Alina Moldovan.

Lokių vaizdo platformoje ne tik dalinamasi šių gyvūnų sėkmingomis išgelbėjimo istorijomis, tačiau ir vaizdo įrašais, kuriuose mokoma, kaip teisingai elgtis su šiais gyvūnais. Nuo 2004 metų, lokių reabilitavimo centras Rumunijoje jau išgelbėjo per 150 lokių. Čia atsidūrę jaunikliai gyvena du metus, o po to yra grąžinami į laisvę. Rumunijoje gyvena daugiausia lokių visoje Europoje, net 7 tūkst.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų