Retas įvykis: Kim Jong Unas atsiprašė dėl nušauto ir sudeginto Pietų Korėjos valdininko

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas oficialiai atsiprašė dėl nužudyto Pietų Korėjos valdininko, skelbia BBC. Itin retame Šiaurės Korėjos lyderio laiške Pietų Korėjos prezidentui tvirtinama, kad jis labai apgailestauja dėl šio įvykio.

Pietų Korėjos prezidento Moon Jae Ino atstovai išplatino pranešimą, kad Šiaurės Korėjos lyderis asmeniškai atsiprašė ir pareiškė, kad „tokio pobūdžio incidentas neturėjo įvykti“.

Pietų Korėja anksčiau paskelbė, kad 47-erių žuvininkystės sektoriaus pareigūnas dingo plaukdamas patrulių valtimi. Taip pat buvo pranešta, kad vyras buvo sušaudytas, o vėliau apipiltas alyva ir sudegintas. 

Skelbiama, kad Pietų Korėjos valdininkas bandė nelegaliai patekti į Šiaurės Korėją, tačiau buvo aptiktas pasieniečių patrulio ir sušaudytas. Tariamai dėl koronaviruso pavojaus jo kūnas buvo sudegintas. 

BBC skelbiama, kad pasienis tarp Korėjų yra itin griežtai saugomas, o Šiaurės Korėjos kariams yra įsakyta šauti be perspėjimo, siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso patekimo į šalį. 

Pietų Korėjos teigimu, Moon Jae Inas atsiprašymą gavo laiško forma. Jame teigiama, kad tokio pobūdžio incidentas „neturėjo įvykti“. 

Kim Jong Unas rašė, kad „labai atsiprašo nuvylęs Moon Jae Iną“, skelbiama naujienų agentūros „Yonhap“ pranešime.

Šiaurės Korėja taip pat paskelbė ir incidento detales: į vyrą buvo paleista 10 šūvių.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų