šiaurės korėja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šiaurės korėja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šiaurės korėja“.

Į Pietų Korėją jungtinių pratybų atplaukė JAV lėktuvnešis

Šeštadienį į Pietų Korėją atvyko JAV lėktuvnešis, dalyvausiantis jungtinėse pratybose, kurių tikslas – pasirengti veiksmingiau atremti Šiaurės Korėjos grėsmę, pranešė Seulo karinis jūrų laivynas.
2024-06-22

Putinas gavo netikėtą retą dovaną – Kim Jong Unas nustebino jį visai ne ginklais

Po to, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Šiaurės Korėjos režimo lyderis Kim Jong Unas susitiko birželio 19 d., Rusijos vadovas gavo neįtikėtiną dovaną iš šalies sąjungininkės – du retos veislės šunis.
2024-06-21

Seulo kariuomenė teigia paleidusi įspėjamuosius šūvius, kai Šiaurės Korėjos kariai vėl kirto sieną

Pietų Korėjos kariuomenė penktadienį pranešė, kad paleido įspėjamuosius šūvius, kai Šiaurės Korėjos kariai trumpam kirto smarkiai įtvirtintą sieną. Tai jau trečias toks įsiveržimas šį mėnesį. „Keli Šiaurės Korėjos kariai, kurie dirbo demilitarizuotoje zonoje centrinėje fronto linijoje, kirto karinę demarkacijos liniją.
2024-06-21

Putinas ėmė grasinti dar vienai šaliai: tai būtų „didelė klaida“

Rusijos autoritarinis lyderis Vladimiras Putinas  grūmoja, kad Pietų Korėja padarys „didelę klaidą“, jei nuspręs tiekti ginklus Ukrainai.  „Ryšium su mirtinų ginklų siuntimu į kovos zonas Ukrainoje, tai būtų labai didelė klaida. Tikiuosi, kad taip neatsitiks“, – sakė jis, pridurdamas: „Jei taip atsitiks, tuomet priimsime atitinkamą sprendimą, kuris tikriausiai nepatiks dabartinei Pietų Korėjos vadovybei.
83 2024-06-20

Putino šou – demonstravo, kas yra šeimininkas: štai kaip Šiaurės Korėjos lyderį vežiojo limuzinu

Šiaurės Korėja pompastiškai pasitiko Putiną. Kim Jong Unas savo svečiui demonstravo plačias išpuoštas gatves, išmuštruotus ploti ir mojuoti gyventojus ir karinį moterų orkestrą. O Putinas savo draugui atvežė dovanų dar vieną limuziną ir durklą – mat abu ruošiasi durti Vakarams. Rusija su Šiaurės Korėja pasirašė sutartį, kurią de facto galima vadinti karinio bendradarbiavimo paktu. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Rusijos diktatoriaus lėktuvas Pchenjane nusileido maždaug 2 val. 45 min.
2024-06-20

Pavojus grės net karui pasibaigus: ekspertai įspėja dėl Putino ir jo sąjungininkų kėslų

Rusijos karinis bendradarbiavimas su Iranu, Šiaurės Korėja ir Kinija išsiplėtė ir apima dalijimąsi jautriomis technologijomis, kurios gali kelti grėsmę JAV ir jos sąjungininkėms dar ilgai po to, kai baigsis karas Ukrainoje. Apie tai rašo „The Wall Street Journal“. Kaip rašo leidinys, Rusijos ryšių plėtojimo greitis ir gylis saugumo srityje, dalyvaujant JAV priešininkams, kartais stebina Jungtinių Valstijų žvalgybos analitikus.
2024-06-20

Karas Ukrainoje. „Priėmėme sunkų, bet būtiną sprendimą“: JAV pasiuntė žinią sąjungininkams ir Ukrainai

Jungtinės Valstijos teiks pirmenybę Kyjivo oro gynybos raketų užsakymams, ketvirtadienį pranešė Baltieji rūmai. Tai reiškia, kad JAV ypač reikalingą amuniciją Ukrainai pristatys anksčiau nei kitoms užsakymus pateikusioms šalims. „Jungtinių Valstijų vyriausybė priėmė sunkų, bet būtiną sprendimą perdėlioti artimiausiu metu planuojamų užsienio karinių prekių, ypač oro gynybų sistemų „Patriot“ ir „NASAMS“, prioritetus“, – sako JAV nacionalinio saugumo tarybos atstovas spaudai Johnas Kirby.
2024-06-20

To nebuvo 24 metus – Putinas lankėsi Šiaurės Korėjoje: viskas dėl karo

Vladimiras Putinas išskrido į Šiaurės Korėją, pakeliui stabtelėdamas tolimuosiuose Rytuose. Paskutinį kartą Šiaurės Korėjoje Rusijos diktatorius buvo prieš 24 metus. Dabar du civilizuoto pasaulio atstumtieji – Putinas ir Kim Čen Unas telkia jėgas kovai prieš Ukrainą ir Ameriką. Susitikimas skirtas išskirtinai kariniam bendradarbiavimui.
2024-06-19

Putinas ir Kim Jong Unas sukirto rankomis: pasirašė strateginės partnerystės sutartį

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas po trečiadienio derybų Pchenjane pasirašė strateginės partnerystės sutartį, pranešė Rusijos valstybinė žiniasklaida. Lyderiai pasirašė „Visapusės strateginės partnerystės sutartį“, sakoma naujienų agentūros „RIA Novosti“ pranešime. Kremlius nepateikė detalių apie sutarties turinį.
2024-06-19

Ypač retas Putino vizitas: prieš 24 metus čia lankė grėsmingo diktatoriaus tėvą

Rusijos autoritarinis lyderis Vladimiras Putinas atvyko į Šiaurės Korėją. Šis vizitas yra pirmasis jo vizitas į šią šalį per 24 metus.  V. Putinas Pchenjane per dviejų dienų kelionę susitiks su šalies diktatoriumi Kim Jong Unu.  Paskutinį kartą Kremliaus vadovas Šiaurės Korėjoje lankėsi 2000 m., kai šaliai vis dar vadovavo Kim Jong Ilas, Kim Jong Uno tėvas.
2024-06-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų