Rekordinis snygis Ispanijos sostinėje: žmonės įstrigo keliuose, į pagalbą pasitelkti kariškiai

Ispanijoje – rekordinis snygis. Labiausiai paveiktas Madridas, kur iškrito per 20 centimetrų sniego. Keliuose aplink Madridą įstrigo tūkstančiai žmonių, jų gelbėti pasiųsti kariškiai. O Madrido oro uoste kilo chaosas po to, kai jis buvo visiškai uždarytas.

Tokio snygio Ispanija nematė beveik pusšimtį metų. Šalį pasiekusi sniego audra „Filomena“ ispanams galingai smogė vėlų vakarą ir tęsėsi visą naktį. Daugiausia žalos pridaryta sostinės Madrido regione, kur maždaug 400-uose sniegu užverstų kelių įstrigo tūkstančiai vairuotojų.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rekordinis snygis Ispanijos sostinėje

Nelaimėliams į pagalbą naktį skubėjo ugniagesiai ir kariškiai, o Raudonojo Kryžiaus darbuotojai žmonėms vežė šilto maisto ir arbatos.

„Dabar pagrindinė mūsų užduotis – padėti skirtingose Madrido regiono vietovėse įstrigusiems vairuotojams, kad jie kuo greičiau būtų saugūs“, – kalbėjo Carlos Novillo, gelbėtojų vadas.

Madridą nuklojo 20-ies centimetrų sniego sluoksnis. Jo neatlaikė dalis sostinės medžių. Štai matyti, didelės, ant automobilių užvirtusios šakos. Sunki naktis buvo ne tik gelbėtojams, bet ir Madrido oro uoste įstrigusiems žmonėms. Dėl pūgos jis buvo uždarytas. Naktį iš sostinės į kitus miestus nekursavo ir traukiniai. Dabar žmonių pareigūnai prašo susilaikyti nuo nebūtinų kelionių.

„Čia daugybė žmonių įstrigo su kūdikiais. Mums niekas nieko nepaaiškino. Nieko nežinome, tik laukiame. Katastrofiška situacija“, – aiškino pašnekovas.

Visgi nors Madride dėl saugumo uždaryti didieji parkai, žmonės plūsta pasidžiaugti sniegu. Tad čia galima išvysti ir Lietuvai gerokai įprastesnių vaizdelių – lekiančių sniego gniūžčių ar lipdomų senių besmegenių.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų