Putinas – saviizoliacijoje: COVID-19 užsikrėtė aplinkos žmogus papildyta 13.45 val.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė, kad turi saviizoliuotis dėl jo aplinkoje užfiksuotų koronaviruso atvejų, skelbiama Kremliaus tinklalapyje.

Apie tai, kad V. Putinui „pačiam greit teks į karantiną eiti“, jis pats pripažino rugsėjo 13-ąją susitikęs su parolimpiečiais. Vėliau Dmitrijus Peskovas pažymėjo, kad V. Putinas „vaizdžiai išsireiškė“.

Taip pat antradienį paskelbtame Kremliaus pareiškime skelbiama, kad Maskvoje vyko anksčiau neskelbtos derybos su Sirijos prezidentu Basharu al Assadu.

Kremlius: V. Putinas po COVID-19 atvejų jo aplinkoje „visiškai sveikas“

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas izoliavosi nustačius kelis COVID-19 atvejus jo aplinkoje, bet yra „visiškai sveikas“ ir nėra būtinybės dėl jo saviizoliacijos taikyti kokius nors ypatingus protokolus, antradienį paskelbė Kremlius.

„Prezidentas visiškai sveikas“, – žurnalistams sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas. Jis pridūrė, kad Rusijos lyderiui buvo atliktas koronaviruso testas, bet jo rezultato neįvardijo.

„Be abejo, aišku, kas prezidento aplinkoje susirgo. Izoliacija tiesiogiai neveikia prezidento darbo, bet paprasčiausiai... renginių akis į akį kurį laiką nebus. Vis dėlto... intensyvumo tai neveikia: prezidentas vaizdo konferencijų režimu tęsia savo veiklą“, – sakė D. Peskovas.

Pasak jo, „niekas nesikeičia, kokių nors ypatingų protokolų būtinybės nėra“.

Atsakydamas į patikslinamąjį klausimą, D. Peskovas nurodė, kad V. Putinas turėjo kontaktų su keliais susirgusiais žmonėmis.

Atstovas negalėjo nurodyti, ar šie susirgę žmonės buvo pasiskiepiję nuo COVID-19.


Rašyti komentarą...
s
siaubas
2021-09-14 15:04:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na putinojdas sputniku skiepijas ir karantine sedi. Zinoma kad geriau pfizer , bet rusams ir degtine laiko skiepais , gi pagere lukasenkos futbolistai tese cempionata su pilnais tribunoje ziurovais . Kosmaras.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų