Putinas po balsavimo dėkojo rinkėjams už paramą ir pasitikėjimą

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį padėkojo rinkėjams po nacionalinio balsavimo, per kurį dauguma pritarė prieštaringai vertinamoms konstitucijos reformoms, leidžiančioms, be kita ko, jam likti valdžioje iki 2036 metų.

„Labai jums ačiū už jūsų paramą ir pasitikėjimą“, – pareiškė prezidentas, kurio kalbą transliavo televizija, Rusijos rinkimų komisijai paskelbus, kad beveik 78 proc. rinkėjų pritarė šalies pagrindinio įstatymo pataisoms.

V. Putinas pakartojo, kad šios pataisos yra būtinos, nes jos „tobulina politinę sistemą ir įtvirtina socialines garantijas“ bei „stiprina suverenitetą“.

Vis dėlto jis nepaminėjo fakto, kad pataisos leis „anuliuoti“ jo ankstesnes kadencijas prezidento poste, tad potencialiai jis galės likti prie Kremliaus vairo dar 12 metų po to, kai 2024-aisiais baigsis dabartinė jo kadencija.

„Praėjo labai mažai laiko nuo Sovietų Sąjungos iširimo“, – kalbėjo V. Putinas.

„Vis dar esame labai pažeidžiami daugybe atžvilgių. Kaip sakoma, pas mus daug kas padaryta atbula ranka“, – pridūrė jis.

„Mums reikia vidinio stabilumo ir laiko sustiprinti šalį ir jos institucijas“, – sakė prezidentas.

V. Putinas teigė suprantantis ir tuos, kas balsavo „prieš“, ir atkreipė dėmesį į „daug neišspręstų problemų“.

Tačiau balsavimo rezultatai „rodo, kad didžioji dauguma Rusijos piliečių tiki, kad mes galime dirbti geriau“, o vyriausybė „privalo padaryti viską, kad pateisintų šį pasitikėjimą“, sakė prezidentas.


Rašyti komentarą...
S
Spiglys
2020-07-02 21:24:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai , kai pats už kitus balsuoji. Ant svetimo žirgo lengva į rojų joti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų