Psichologas atskleidė 9 dažniausius sapnus ir ką jie reiškia

Dauguma psichologų pasidavė bandydami išaiškinti sapnų prasmes, tačiau vienas psichologas ir toliau bando juos suprasti. Psichologas Ianas Wallace‘as per savo 30 metų trunkančią karjerą išaiškino daugiau nei 150 000 sapnų prasmes.

Jis padėjo surinkti devynių dažniausiai sapnuojamų dalykų sąrašą, šių sapnų prasmes ir ko reiktų imtis gyvenime.

9. Sapne radote nenaudojamą kambarį

Ką tai reiškia? Namo kambariai paprastai simbolizuoja skirtingus jūsų asmenybės ypatybes. Taigi, jeigu sapne atradote nenaudojamą kambarį, reiškia, kad jūs atrasite talentą, kurį nežinojote, kad turite.

Ką reikia daryti? I. Wallace‘as sako, kad kuo ilgiau ieškosite savo paslėptų sugebėjimų, tuo didesnė tikimybė atrasti naujų galimybių.

8. Esate nevaldomoje transporto priemonėje

Ką tai reiškia? Automobilis atspindi jūsų gebėjimą nuosekliai siekti savo tikslų. Prabudę, tikriausiai jausitės taip, tarytum nepakankamai valdote savo kelią į sėkmę.

Ką reikia daryti? Vietoje bandymų perimti situacijos kontrolę, I. Wallace‘as pataria atsipalaiduoti ir leisti jūsų instinktams parinkti jums geriausiai tinkantį kelią.

7. Sapne krentate

Ką tai reiškia? Jeigu atrodo, kad sapne krentate, gali būti, kad gyvenime esate per daug prie kažko prisirišę. Jums reiktų atsipalaiduoti ir paleisti tai, kas jus neramina.

Ką reikia daryti? Kartais, vietoje nerimavimo dėl to, kad praradote kontrolę, yra geriau tiesiog pasitikėti savimi ir kitais, ir leisti įvykiams klostytis natūraliai.

6. Sapne skrendate

Ką tai reiškia? Sapne skristi, reiškia, kad pagaliau išsilaisvinote nuo rūpesčių, kurie jus varžė.

Ką reikia daryti? Nors ir gali pasirodyti, kad šis išsilaisvinimo jausmas tėra pasisekimas arba sutapimas, psichologas sako, kad jis dažniausiai yra jaučiamas priėmus sunkų sprendimą arba atsisakius kokių nors atsakomybių.

REKLAMA

5. Nepasiruošėte egzaminui

Ką tai reiškia? Egzaminai parodo, kaip mes vertiname savo galimybes atlikti tam tikrą darbą, taigi šis sapnas reiškia, kad gyvenime jūs per kritiškai nagrinėjate savo sugebėjimus.

Ką reikia daryti? Užuot nuolat save vertinus ir kritikavus, verčiau suprasti, kad tikrasis išbandymas yra išmokti priimti savo gebėjimus, ir džiaugtis savo žiniomis bei pasiekimais.

4. Sapne esate nuogi viešumoje

Ką tai reiškia? Mes renkamės rūbus, norėdami aplinkiniams sudaryti tam tikrą savęs vaizdą. Jeigu sapnavote, kad esate nuogi viešoje vietoje, gali būti, kad susidūrėte su situacija, dėl kurios jaučiatės pažeidžiami.

Ką reikia daryti? Nors ir gali būti nepatogu, kartais reikia išdrįsti atsiverti kitiems žmonėms, ir leisti jiems pamatyti jūsų talentus.

3. Negalite rasti tualeto

Ką tai reiškia? Tualetais naudojamės norėdami tvarkingai patenkinti vieną pagrindinių žmogaus poreikių. Taigi toks sapnas gali reikšti, kad jums yra sunku aiškiai išreikšti savo norus.

Ką reikia daryti? Jums reiktų skirti daugiau dėmesio savo, o ne kitų poreikiams.

2. Sapne iškrito jūsų dantys

Ką tai reiškia? Dantys gali simbolizuoti jūsų pasitikėjimą savimi ir vidinę galią, taigi gali būti, kad kažkas jūsų gyvenime verčia jus abejoti savimi.

Ką reikia daryti? I. Wallace‘as pataria nežiūrėti į susiklosčiusią situaciją taip, lyg ji visiškai jus sužlugdys, o verčiau ramiai viską pergalvoti ir priimti ją kaip iššūkį.

1. Sapne jus vejasi

Ką tai reiškia? Jūs galimai susidūrėte su situacija, kurią norite išspręsti, tačiau nežinote kaip.

Ką reikia daryti? Tokia problema paprastai yra gera galimybė pradėti siekti tam tikrų jūsų svajonių. Nors toks sapnas ir gali išgąsdinti, jūsų persekiotojas iš tikrųjų atkreipia jūsų dėmesį į jūsų paslėptus sugebėjimus, kurie padės pasiekti trokštamą tikslą.

Šaltinis: „Business Insider“.


Rašyti komentarą...
J
J.
2021-03-07 03:08:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad rytą sulauksi e-policijos skambučio.
Atsakyti
0

P
Pislys
2021-03-06 23:50:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sapne dulkinuosi su įvairimis moterimis. Ką tai reiškia?
Atsakyti
-3

V
Vasia
2021-03-07 08:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susirask normalią moteriškę ir sapnai baigsis...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų