REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis princas Charlesas su žmona Camilla pradėjo dvi savaites truksiančią kelionę po Ramiojo vandenyno šalis. Šeštadienį jie atvyko į Papua Naujosios Gvinėjos sostinę Port Morsbį, kur buvo pasitikti 21 saliutų salve, tradiciniais šokiais ir dainomis, praneša agentūra AFP.

REKLAMA
REKLAMA

Tūkstančiai poros gerbėjų ir smalsuolių susirinko oro uoste. Šalies premjeras Peteris O'Neillas paragino gyventojus įspūdingai sutikti karališkąją porą.

REKLAMA

Skelbta demonstracija, galėjusi aptemdyti Charleso ir Camillos vizitą, neįvyko. Vietos žemės savininkai buvo pagrasinę šeštadienį paralyžiuoti oro uosto darbą. Taip jie norėjo priminti, kad, jų nuomone, jiems priklauso 1,6 mln. eurų kompensacija už žemę, kurioje pastatytas Port Morsbio oro uostas.

Princas Charlesass jau lankėsi Papua Naujojoje Gvinėjoje tris kartus. Jo žmonai Camillai tai yra pirmoji viešnagė.

Iš Papua Naujosios Gvinėjos pora pirmadienį keliaus į Australiją, o vėliau lankysis Naujojoje Zelandijoje. Ši kelionė surengta karalienės Elizabeth II įžengimo į sostą 60-ųjų metinių proga. Britų monarchė yra minėtų trijų Ramiojo vandenyno šalių vadovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų