Po gydytojo mirties – šokiruojantis radinys jo namuose

Šiurpus radinys Ilinojuje. Gydytojo namuose rastos daugiau nei 2000-ių embrionų liekanos. Šokiruojančią paslaptį po gydytojo mirties jo namuose aptiko artimieji.

Tai – Ulrichas Klopferis. Gydytojas, kuris prieš dvi savaites mirė. Jis South Bende, Indianoje, turėjo kliniką, joje moterims atlikdavo abortus. Tiesa, pastaruosius trejus metus klinika neveikė. Ją uždaryti teko po to, kai jis neinformavo institucijų, kad atliko abortą trylikametei. Tuomet iš jo mediko licencija buvo atimta. Tačiau panašu, kad vyras ir toliau dirbo, tik ne klinikoje, o savo namuose. Po jo mirties giminaičiai ten aptiko daugiau nei 2200-ų embrionų liekanas. Tai šokiravo vietos bendruomenę.

„Viešpatie Jėzau, pasigailėk. Tai neįtikėtina“, – sako kaimynė Lily.

„Tai šlykštu. Net nemalonu čia gyventi, kai suvoki, kad name šalia tavęs buvo daugiau nei 2000-iai negyvų kūdikių. Liūdna“, – mano kaimynas Aaron.

Gydytojo giminaičiai bendradarbiauja su pareigūnais, kurie jau pradėjo tyrimą.


Rašyti komentarą...
A
Aneta
2019-10-01 21:25:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal reikėtų klausti, o kuris patinas padarė tai trylikametei vaiką? Juk jai vėjas neįpūtė nėštumo. Visiems "nustebusiems" rekomenduoju paskaityti Džono Irvingo knygą "Sidro namų taisyklės". Gal sulauks "teisieji" nušvitimo savo galvelėse. Visiems būtų tik geriau nuo nušvitimo...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų