Po aviakatastrofos „Aeroflot“ vadovybei „nubrauktos“ metinės premijos

Rusijos didžiausios skrydžių bendrovės, valstybės kontroliuojamos „Aeroflot“ vadovybei dėl lainerio „Suchoj Superjet 100“ (SSJ-100) katastrofos Maskvos Šeremetjevo oro uoste, nusinešusios 41 žmogaus gyvybę, „nubrauktos“ metinės premijos.

„Tokiais atvejais bendrovės vadovybė negauna jokio materialinio paskatinimo už visus darbo metus“, – „Aeroflot“ akcininkų susirinkime antradienį kalbėjo bendrovės vadovas Vitalijus Saveljevas.

Gegužės 5-ąją iš Maskvos į Murmanską pakilęs lėktuvas, kuriame buvo 78 žmonės, įskaitant penkis įgulos narius, pranešė patyręs žaibo smūgį ir sugrįžo į Šeremetjevo oro uostą. Tupiant avariniu būdu laineris užsiliepsnojo, o dalis žmonių nespėjo iš jo ištrūkti.

Rusijos vyriausybinis aviacijos komitetas (MAK) šio mėnesio viduryje paskelbė pirminę ataskaitą apie šią katastrofą, kurioje tiesiogiai nenurodoma, kad nelaimė įvyko dėl pilotų klaidos ar orlaivio konstrukcijos.

„Aeroflot“ turi tris antrines aviakompanijas – „Rossija“, „Pobeda“ ir „Avrora“, grupei tenka beveik pusė visų Rusijos oro bendrovių pervežamų keleivių.

Valstybei priklauso 51,2 proc. „Aeroflot“ akcijų. Dar 4,5 proc. akcijų yra antrinės įmonės „Aeroflot Finance“ žinioje, 3,5 proc. akcijų valdo valstybės korporacija „Rostech“, 35,7 proc. – instituciniai investuotojai, 5,1 proc. – fiziniai asmenys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų