Plinta laiškas apie kosmose paliktą astronautą iš Nigerijos

Nepažįstamas turtingas princas, prašantis iš jūsų pinigų, yra neatsiejama interneto dalis. Įprastai yra pasiūlomas gana paprastas verslo susitarimas: jūs paaukojate nedidelę sumą pinigų, po kelių mėnesių atgal gaunate milijonus dolerių. Bet laikais, kai visi gali atskirti įtartinus pasiūlymus elektroniniu paštu, vienas sukčius nusprendė išbandyti kitokią taktiką.

Šį elektroninį laišką gavo tinklalapis „Anorak“, kuris negalėjo nepasidalinti vargšo Abacha Tunde padėtimi. Žinutėje rašoma, kad jis yra pirmasis Nigerijos astronautas, kuris buvo netyčia paliktas sovietinėje kosmoso stotyje, kai 1990 m. iširo Sovietų Sąjunga (iš tikrųjų  1991 m.).

Tačiau jam vis dar yra mokama alga už jo besitęsiančia vienišą tarnybą, ir jis spėjo sutaupyti daugiau nei 15 mln. dolerių (apie 12 mln. eurų). Jeigu sumokėsite 3 mln. dolerių (apie 2, 5 mln. eurų) už kosminį skrydį, kuris grąžintų astronautą namo, gautumėte 20 proc. viso jo sukaupto turto.

Žinoma, jam reikia, kad kas nors kitas sumokėtų išankstines išlaidas, nes įstatymai draudžia valstybės tarnautojams užsienyje atidaryti ir tvarkyti banko sąskaitas.

Deja, tiesa yra kitokia: į kosmosą dar niekada nėra pakilęs nei vienas žmogus iš Nigerijos, o ir išgyventi kosmose nuo 1990-ųjų be papildomų priemonių yra neįmanoma. Negana to, laiškas tikriausiai yra gana senas – jame rašoma, kad kosmose jis jau 14 metų, nors teigia, kad ten buvo paliktas 1990-aisiais.

Bet vėlgi, tikriausiai nereiktų šio laiško per daug analizuoti.


Rašyti komentarą...
h
hddh
2021-02-21 20:19:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Katik pervedziau is savo Snoro saskaitos.
Atsakyti
-1

A
Ar
2021-02-21 19:06:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau broilerynas jau susiporovo,ar tegu poruojasi kosmose?
Atsakyti
-3

S
Senas dzukas
2021-02-21 18:22:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėtų visa broileryna isiust į kosmosą visiems laikams, Lietuva nors prisikelti čia tai laimė nusvistu
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų