Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nortampton gyvenanti britė pensininkė Anna Timson, išgarsėjusi tuo, kad užkirto kelia juvelyrinių dirbinių parduotuvės apiplėšimui sumušdama plėšikus rankine, ketina garsiąją rankinę parduoti aukcione. Apie tai 71 metų moteris pasakė duodama interviu amerikiečių televizijos kanalui NBC.

REKLAMA

„Supermočiute“ praminta moteris prieš kelias dienas atvyko į Jungtines Valstijas aplankyti savo sūnaus, kuris gyvena Niujorke. Vizito metu ji pabendravo su NBC žurnalistais. Kalbėdama su NBC laidos vedėja A. Timson pasakojo, kad apiplėšti juvelyrinių dirbinių parduotuvę Nortamptono centre mėginta tuo metu, kai ji ėjo į šokių pamoką. Pamačiusi nusikaltėlius moteris pamanė, kad jie kažką muša, ir puolė juos net negalvodama. Pensininkės rankose tebuvo rankinė, kuria ji ir ėmė talžyti plėšikus.

REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai „supermočiutei“ pavyko nuvyti nusikaltėlius, šie mėgino sprukti iš nusikaltimo vietos. Tačiau po kelių sekundžių atvažiavo policija ir pareigūnams pavyko suimti keturi iš šešių plėšikų.

Na, o pati A. Timson po šio įvykio tiek Britanijoje, tiek ir užsienyje tapo tikra didvyre. Pensininkė sakė tikrai ketinanti savo garsiąją rankinę parduoti aukcione, kurio rengimu užsiima jos sūnus. Gautus pinigus ji žada skirti labdarai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų