• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienį per raketų atakas Kyjive ir Charkive buvo sužeisti keli žmonės, tarp jų – ir vaikai, pranešė pareigūnai.

20

Antradienį per raketų atakas Kyjive ir Charkive buvo sužeisti keli žmonės, tarp jų – ir vaikai, pranešė pareigūnai.

REKLAMA

„Preliminariais duomenimis, Charkive, kur buvo iš dalies sugriautas gyvenamasis namas, šrapneliais sužeisti vaikai... taip pat sužeista viena moteris“, – sakė Charkivo regiono tyrimų departamento vadovas Serhijus Bolvinovas.

„Dėl rytinio apšaudymo visiškai sunaikinta daugiabučio namo dalis. Dabar gelbėtojai bando išardyti nuolaužas, kad po jomis rastų žmones“, – sakė Charkivo meras Ihoris Terechovas.

Tuo tarpu Kyjivo valdžia pranešė, kad per apšaudymą buvo sužeisti mažiausiai du žmonės.

Pasak „Ukrinform“, dėl Rusijos raketų smūgio Kyjivo Sviatošinskio rajone užsidegė kelios transporto priemonės, apgadintas mažiausiai vienas gyvenamasis namas ir vaikų darželis.

Solomianskio rajone sužeistas vienas žmogus. Tame pačiame rajone sprogimo banga išdaužė daugiabučio namo langus, kilo gaisras, rašė Kyjivo meras Vitalijus Kličko.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip buvo pranešta anksčiau, antradienio rytą Ukrainos sostinę Kyjivą sudrebino serija sprogimų, nes miestą atakavo Rusijos raketos. Oro gynybos pajėgos atrėmė artėjančius objektus. Taip pat apie 4.00 val. ryto keli sprogimai įvyko ir Charkive.

Plataus masto karas Ukrainoje prasidėjo 2022-ųjų vasario 24-ąją. Kremlius savo kruviną agresiją Ukrainoje atsisako vadinti tikruoju vardu ir nuo pat karo pradžios teigia, kad vykdo „specialiąją karinę operaciją“, kurios tikslas, be kita ko, yra „denacifikuoti“ ir „demilitarizuoti“ Ukrainą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų