Spalio 15 dieną protestuotojai visame pasaulyje išėjo į gatves vykdyti „pasaulinę revoliuciją“. Tuo tarpu JAV žiniasklaida ir toliau ignoruoja masiškai į gatves išėjusius demonstrantus.

„Pasaulinė revoliucija“

JAV studentų inicijuota akcija vos per keletą savaičių išplito visame pasaulyje. Socialiniai tinklai perpildyti įvairiausių grupių, raginančių išeiti į gatves viso pasaulio sostinėse ir kituose miestuose. Kai kurias sukurtas grupes papildė dešimtys tūkstančių, kitas – mažiau. Tačiau spalio 15 šie raginimai materializavosi į protestus globaliu mastu – JAV, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitur.

Ignoruoja žiniasklaida

Spalio 1 dieną, kai aktyvistai bandė užimti Bruklino tiltą, JAV žiniasklaida apie įvykį informacijos praktiškai nepateikė. Tik suimtųjų skaičius, kurių buvo apie 700, leidžia susidaryti įspūdį apie tikrąjį protesto akcijos mastą. Panaši situacija buvo ir nušviečiant spalio 15 įvykius. Demonstrantai kaltina žiniasklaidą protestuotojų marginalizavimu ir tikrosios situacijos nuslėpimu.

„Pasaulio pavasaris“ ar „problemų ieškantys anarchistai“?

Tuo tarpu kai keletas tūkstančių mitinguotojų Vidurio Rytuose vadinami herojiniu protestu prieš tironišką režimą, analogiški procesai JAV žiniasklaidos vadinami bepročių saujelėmis, grasinančiomis viešajai tvarkai ir nacionaliniam saugumui. Ironizuojama, kad tokie yra JAV informacinės erdvės įstatymai.

Prisimenamos analogijos su 60-aisiais JAV vykusiais protestais. Tada protestuotojai pasiekė savo galutinį tikslą – JAV atsitraukė iš Vietnamo. Kol kas sunku pasakyti, ar protestuotojų lūkesčiai šįkart bus patenkinti.


Rašyti komentarą...
t
taigi
2011-10-17 11:35:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie spalio 15 d. buvo žinoma jau gegužės mėnesį, viskas prasidėjo nuo Ispanijos.
Atsakyti
0

i
ignots
2011-10-17 11:45:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
nenuostabu, kad apie "ignoravimą" (Kai per visus MSM, CNN ir kitus kairuoliškus TV kanalus kaip "masinė" demonstracija pristatoma agitrpropo nusamdytų 200 profesonalių "protestuotojų" grupė) prabilo propagandistas su rusiška pavarde :)Jis tur būt dar nežino, kad šiąnakt buvo išviešinti el.pašto laiškai įrodnatys, kad TV kompanija MSM ne tik nušvietinėja "stichinius protestus", bet yra PGARINDINIS jų organizatorius ir agitatorius. Kažkaip nesigirdėjo komunistinių "pasaulinės revoliucijos" agitatorių dejonių dėl "ignoruojamos revoliucijos" kai JAV gatves pernai užplūdo MILIJONAI arbatėlės protestuotojų...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų