Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mokytojas buvo įkalintas už penkių mergaičių prievartavimą pradinės mokyklos klasėse. Panašu, kad mokyklos vadovai ilgą laiką nė piršto nepakrutino, kad sulaikytų iškrypėlį, nepaisant trisdešimties pranešimų apie netinkamą mokytojo elgesį.

REKLAMA

Nigelas Leatas, 51 metų amžiaus mokytojas, pradinėje mokykloje dirbo net 15 metų, nepaisant kitų Hillside pradinėje dirbusių mokytojų pateiktų skundų dėl nederamo mokytojo elgesio.

Didžiosios Britanijos policija mokytoją suėmė tik tuomet, kai viena aukų pasiskundė mamai, kad ją mokytojas prievartavęs net du mėnesius kasdien.

Teisėjas pareiškė, kad Nigelas Leatas yra „šlykščiausios rūšies pedofilas“, kai jis galiausiai buvo nuteistas už penkių mergaičių prievartavimą.

REKLAMA
REKLAMA

Vakar buvo išplatinti tyrimo duomenys, kurie rodo, kad mokyklos vadovai nesugebėjo apsaugoti mokinių. Dėl mokytojo elgesio su mokiniais nusiskundimai kartojosi daugiau kaip 14 metų. N. Leatas vaikus tvirkino mokyklos kompiuterijos klasėje, personalo patalpose ir net pamokų metu, kitų mokinių akivaizdoje. Jeigu mokyklos personalas būtų informavęs apie visus prievartos atvejus, o mokyklos vadovai būtų ėmęsi reikiamų priemonių, šis vaikų tvirtintojas būtų sulaikytas jau seniai, užkertant kelią daugeliui jo nusikaltimų. Tyrėjai skaičiuoja, kad iš trisdešimties mokyklos personalo demaskuotų atvejų, tik apie vienuolika jų buvo pranešta mokyklos direktoriui, bet informacija nepasklido už mokyklos durų.

Be to, šis pedofilas pedantiškai filmuodavo savo santykiavimus su moksleiviais. Tam jis panaudojo mokyklos kamerą. Mokytojas sukaupė šimtus filmų, kuriuos išsaugojo daugiau kaip 20-yje atminties kortelių, kurias paženklino aukų vardais.

REKLAMA
REKLAMA

Jau praėjus metams nuo N. Leato darbo mokykloje pradžios, Hillside pradinės mokyklos Worle, Somersete, darbuotojai pastebėjo, kad N. Leatas savo „mėgstamiausiomis“ pasirinkdavo akademinių sunkumų turinčias, jautrias ar gražias mergaites.

Greitai jo nederamas elgesys su mokinėmis tapo toks akivaizdus, kad mokytojai stengėsi apsaugoti vaikus, kad jie netaptų mokytojo „favoritais“.

2004 metais viena motina pateikė kaltinimą, kad mokytojas mobiliuoju telefonu fotografavęs jos dukterį, bet N. Leatas kaltinimus paneigė ir prieš jį nebuvo imtasi jokių veiksmų.

Praėjus dar ketveriems metams, dvi mokinės mokyklos darbuotojams papasakojo, kad N. Leatas, vedęs dviejų vaikų tėvas, lietė jų kojas ir vieną jų bučiavo. Mokytojai apie incidentą pranešė mokyklos direktoriui. Kitas darbuotojas matė N. Leatą mokiniams rodantį nepadorų nuogo suaugusiojo atvaizdą.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat pranešama, kad kai kurie matę N. Leatą kilnojant ir vaikantis mergaites žaidimų aikštelėje, taip pat kutenant ir glaustant moksleives pamokų metu, ir sėdint šalia mergaičių akivaizdžiai susijaudinus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų