Nuteistas lietuvis žudikas: išgėrė 3 litrus čili aliejaus ir žmoną bei vaiką puolė peiliu

„Nesveikas Piterboro žudikas“ – taip britų žiniasklaida apibūdino lietuvį Andriejų Kostiajevą, kuris praėjusių metų liepą itin žiauriai susidorojo su savo šeima. Šiurpaus įsiūčio apimtas vyras nužudė žmoną, vėliau 9 kartus smogė mažamečiui vaikui. Didžiosios Britanijos, kur gyveno lietuvių šeima, teismas neseniai skyrė jam 28 metų kalėjimo bausmę. 

Šiurpus išpuolis

47-erių A. Kostiajevas 2019-ųjų liepos 2-ąją puolė peiliu žmoną Ligitą, kaimynę ir mažametį vaiką. 

Liudininkai teisme pasakojo, kad dieną prieš tai jis „elgėsi keistai“. Kaimynai pastebėjo, kad vyras tą dieną išgėrė mažiausiai tris butelius čili aliejaus. 

Ankstyvą liepos 2-osios rytą netoliese gyvenanti moteris išgirdo šauksmus iš lietuvių būsto. Ji nerimavo dėl Ligitos saugumo ir nusprendė įsikišti į barnį. Tuomet ji pamatė A. Kostiajevą su peiliu rankoje ir pabandė įtikinti jį padėti ginklą į šalį, rašoma „cambstimes.co.uk“.

Vyras ignoravo kaimynės prašymą ir smogė Ligitai, o tuomet puolė ir atsitiktinai namuose atsidūrusią moterį. Triukšmą išgirdęs berniukas išėjo pasižiūrėti, kas vyksta – A. Kostiajevas nepasigailėjo ir jo. Vaikas sulaukė 9 smūgių peiliu. Jo kairė ranka liko nepilnai funkcionuojanti dėl pažeisto nervo.

Iš įvykio vietos pabėgusi moteris iškvietė pagalbą. Tačiau atvykę medikai jau niekuo negalėjo padėti Ligitai. Vėliau teisme buvo paskelbta, kad moteriai buvo smogta mažiausiai 30 kartų. A. Kostiajevas savo egzekucijos metu naudojosi šešiais peiliais, dviem plaktukais ir atsuktuvu, rašoma „cambridge-news.co.uk“.

Pareigūnai iš pradžių jo negalėjo aptikti, bet rado kraujo dėmes ant žemės, kuriais nusekę rado ir patį A. Kostiajevą, pasislėpusį daržinėje. 

Atvežtas į ligoninę, kur jam turėjo susiūti sužalotą ranką, lietuvis dar spyrė vienam pareigūnui į veidą ir sužalojo akį. 

REKLAMA

Neprisimena kas buvo, gėrė arbatą

Teisme žudikas nesutiko su jam pateiktais kaltinimais dėl tyčinio nužudymo. Jo teigimu, jam visiškai aptemo sąmonė po to, kai išgėrė „stiprių vaistų ir juodos arbatos“. 

2020-ųjų vasario 26-ąją Kembridžo karūnos teismas jam skyrė bausmę kalėti iki gyvos galvos. Anksčiausiai apeliuoti dėl išėjimo į laisvę jis galės po 28 metų kalėjimo. 

Teisėja Justice Christina Lambert, sakydama nuosprendį, apibūdino nusikaltimą kaip „nevaldomo, kraugeriško įniršio“ proveržį.  


Rašyti komentarą...
Z
Z
2020-03-02 14:11:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Andriejus Kostiajevas - grynakraujis lietuvis.
Atsakyti
-1

Z
Z
2020-03-02 14:14:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo tiek aliejaus būtų nusitriedęs negyvai.
Atsakyti
0

n
nu
2020-03-02 19:06:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
cili aliejaus ,kam ji gert ...? de-bi-las matyt..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų