Nustatytas pavojingiausias personažas internete

Kibernetinio saugumo ekspertai iš „McAfee“ nustatė, kas yra pavojingiausias personažas visame internete, praneša „Associated Press“.

25

Pagrindinė „blogietė“, pasirodo, yra dainininkė Avril Lavigne, kuri nėra išleidusi naujo albumo nuo 2013-ųjų, tačiau internete nuolat knibžda kenkėjiškos produkcijos su jos vardu.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avril Lavigne nebepanaši į save – gerbėjai kelia įvairias teorijas

Analizės, kurią atliko „McAfee“ specialistai, rezultatai parodė, kad būtent tose bylose, kuriose yra siejamos su pop-funk dainininke, piktybiškai nusiteikę asmenys dažniausiai įdiegia kenkėjišką kodą. Avril Lavigne tokiu būdu tapo labiausiai kenkėjiška įžymybe, nes nuorodos, kurias paieškų šaltiniai pateikia vartotojams pagal jų užklausas dėl nemokamų MP3 bylų, su 22 proc. tikimybe nuves į virusų puslapį. Vartotojams, kurie nesidomi įrašais, o norėtų peržiūrėti tam tikras atlikėjo nuotraukas, tikimybė pasigauti „zarazą“ mažėja iki 14,5 proc.

Pačių toksiškiausių įžymybių sąraše taip pat atsidūrė Bruno Mars, Justinas Bieberis ir Seinas Malikas, taip pat dainininkės Celine Dion, Katy Perry bei Beyonce. Avril Lavigne – pirmoji moteris muzikantė, užėmusi kasmetiniame „McAfee“ reitinge pirmąją vietą. Praėjusiais metais pirmojoje vietoje atsidūrė Amy Schumer, o užpernai – Nyderlandų didžėjus Arminas van Buurenas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų